gallery

Megzta rankinė – per keletą valandų

Ką veikiate žiūradama televizorių? Nieko? Bežiūrint melodramą galima nusimegzti šaunią rankinę, kuri tiks nešioti kasdien – į parduotuvę, sporto salę ar net į darbą.

Visa ko reikia tokiai rankinei nusimegzti – ritinio virvės, skirtos nėrimui ir storo vąšelio (arba virbalų). Vidutiniškai ritinys virvės nėrimui (200 m.) kainuoja apie 10 EUR.

Specializuotose siūlų ar audinių parduotuvėse galima įsigyti įvairių spalvų ir skirtingo storio virvių nėrimui. Be to, jų būna įvairaus pluošto: iš lino, medvilnės ar sintetikos. Iš storesnės virvės galima nunerti krepšį, kuris tiks skalbiniams ar vonios daiktams susidėti, o taip pat ir sėdmaišius (bet apie juos – kitą kartą).

Minkštesnio pluošo ir plonesnės virvės labiau tiks žaislams vaikams ir rankinėms. Kiekvienos medžiagos instrukcijose nurodoma ir priežiūra – paprastai iš virvės nertus gaminius galima skalbti 30-40 laipsnių temperatūroje.

Rankinės neriamos vąšeliu – nuo jo dydžio priklausys ir nertinio trankumas. Vidutinio dydžio rankinę galima nusinerti per 2-3 valandas, priklausomai nuo įgūdžių.

Dar daugiau originalumo savo rankinei galima suteikti ją papuošus nertomis gėlėmis ar rankų darbo aplikacija.

 

Nuotr.: Žalia studija