gallery

Juostelė tinkama ir kabeliams pritvirtinti, ir pomidorams parišti

Namuose, statybose, sode ar kitose, kartais pačiose neįtikinamiausiose vietose, dažnai prireikia paprastos, bet tvirtos tvirtinimo priemonės, kuria galėtume, tvarkingai surišti elektros laidus arba sode prie kuoliuko pritvirtinti medelius ar pomidorų daigus.

Tradicinės tvirtinimo juostelės, kurios gali būti naudojamos tik vieną kartą, daugeliu atvejų – ne pats geriausias sprendimas.

Rastrap juostelė

Kompanija „Schneider Electric“ rinkai pristato naujos kartos tvirtinimo juosteles „Rapstrap“, kurios gali būti naudojamos ne vieną kartą. Naujoji tvirtinimo juostelė yra 30 cm ilgio ir 1 cm pločio. Ji turi daugybę kilpelių, kurios yra skirtos dirželiui suveržti ir užsegti reikiamoje vietoje. Sunėrus dvi ir daugiau „Rapstrap“ juosteles galima pasidaryti reikiamo ilgio tvirtinimo dirželį, kuriuo lengvai apjuostite, pavyzdžiui, į ruloną susuktą kilimą.

„Rapstrap“ tvirtinimo juostelės pagamintos iš minkšto polimero ir yra tamprios tarsi guma. Jas lengva užsegti ir nusegti, o nukirptą atkarpą galima panaudoti kitur. Juostelės yra 3 spalvų: baltos, juodos ir žalios.