gallery

Po atostogų prie jūros namo neretai parsigabename vėjo, smėlio ir vandens nugludintą medžio pliauską, akmenėlį ar kriauklę. Šie kelionių reliktai primena smagias akimirkas, tačiau bėgant laikui auganti šių „prisiminimų“ krūvelė užmiršta kamputyje tik kaupia dulkes. Štai keletas idėjų, kaip juos panaudoti namų dekorui ar originaliam papuošalui.

Kriauklių girlianda

Kriauklelių kiautuose paslėptos girliandos lemputės, tarsi perlai, suteiks paslaptingą apšvietimą bet kurioje namų ar kiemo kampelyje. Kuriant šį dekoro elementą prireiks kruopštumo, karštais klijais klijuojant dvi kriauklės puseles ir jose paslepiant girliandos lemputes.

Kriauklėmis dekoruoti rėmeliai

Kriauklėmis papuošti medinį foto rėmelį – lengva užduotis. Tereikia karštų klijų ir šiek tiek įkvėpimo kriauklių kompozicijai sukurti.

Mediniai laiveliai nėrinių burėmis

Į krantą išplautos ir vandens nugludintos medžio pliauskos gali virsti nuostabiais kūriniais. Pritvirtinus stiebą ir iškėlus nėrinių bures tokie dekoratyviniai laiveliai nuneš į prisiminimų vandenynus.

Kalėdinės dekoracijos

Iš kriauklių galima pasigaminti nuostabių papuošimų Kalėdų eglutei ar vainikams, kuriais galėsite ne tik papuošti savo namus, bet ir padovanoti artimiesiems.

kriauklių vainikai

 

 

kriauklių kalėdinės dekoracijos

 

 

 

 

 

 

 

 

Stalo serviravimo detalės

Didesnė kriauklės gali atstoti drobę, kurią galima išnaudoti savo tapybos idėjoms ar dekupažo įkvėpimui.

 

Akmenėlių paveikslai

Skirtingų formų ir spalvų pajūryje surinkti akmenėliai gali virsti nuostabiais paveikslais. Įsižiūrėjus į juos, galima įžvelgti netikėtų siluetų, kurie patys padiktuos unikalaus kūrinio kompoziciją.