gallery

Kaip pasigaminti baldą iš „nieko“?

Kartais ne tik dizaineriai, bet ir paprasti nagingi žmonės geba susikurti baldus tarsi iš nieko, na pavyzdžiui, senų kopėčių, lango rėmo ar krūvos malkų, dailiai sujuostų diržu. 

Štai keletas originalių idėjų, kaip senas ar nereikalingas daiktas gali virsti praktišku ir gražiu baldu.

Stalas iš rąsto gabalo
Stalas iš ripkos
Stalas iš malkų ryšulio
Staliukas iš malkų ryšulio

 

Staliukas iš paprastos medžio ripkos – tikrai neįmantrus, bet labai originalus sprendimas. Tokiam baldui pasigaminti nereikia didelių investicijų – ypač tiems, kas turi grandininį pjūklą ir mėgsta dirbti su medžiu.

Šis staliukas derės  praktškai bet kokio stiliaus namų interjere, o taip pat tiks ir lauko terasoje.

O kaip Jums idėja pasidaryti stalą iš glėbio malkų? Originalus ir pigus sprendimas sodyboje. Besėdint prie krosnelės ar židinio, nereikės sukti galvos, jei staiga pasibaigs malkos.

 


 

 

stalas iš lango rėmo
Senas lango rėmas virto praktišku staliuku

 

 

 

Restautuotas senovinis lango rėmas, įdėjus dugną ir pritvirtinus kojeles, gali virsti originaliu staliuku, prie kurio bus malonu gerti arbatą ir netgi pasidėti knygą, žurnalus ar mielus suvenyrus.

 

 

 

 

 

 

 


Masyvus stalas is storų lentų
Masyvus stalas is storų lentų

Kelios storos grindlentės  gražiai nušlifuotos ir nulakuotos,  gali tapti įspūdingu stalviršiu. Toks sprendimas tiks ir moderniam, ir klasikiniam interjerui.

 Stalą nudažius balta ar mėlyna spalva ir dekupažo piremonėmis šiek tiek jį „pasendinus“,  galima susikurti baldą idealiai tinkantį Provanso stiliumi  įrengtam būstui.

 

 

 

 

 

 

 


 

Singer siuvimo mašina virtusi praustuvės staliuku
„Singer“ siuvimo mašina virtusi praustuvės staliuku

 

 

 

 

Ne vienuose namuose dar galima aptikti močiutės palikimą – seną „Singer“ siuvimo mašiną. Jei ji nenaudojama ar nebeveikia, masyvus šio antikvarinio daikto korpusas gali būti prikeltas naujam gyvenimui. Štai idėja, kaip „Singer“ špižinį pagrindą, pritaisius stalviršį, galima paversti net vonios praustuvo stovu.

 

 

 

 

Stalas lagaminas
Stalas-lagaminas

 

 

 

 

 

 

Tiems, kas namuose neranda vietos senam odiniam lagaminu, štai idėja, kaip galima pritaikyti šį senovinį daiktą. Lagaminui pritvirtinus kojeles, jis taps šauniu staliuku-daiktadėže ypač tiksiančiam  jaunatviškam būstui ar jaunuolio kambariui.

 

 

Naktinis staliukas - kopetėlės
Naktinis staliukas – kopetėlės

 

 

 

 

Kopetėlės, tarsi užsilikusios nuo statybų, gali atstoti naktinį staliuką prie lovos, ar lentyną knygoms susidėti. Toks baldas taip pat gali tapti žaismingu vaiko kambario akcentu.

 

 

 

 

 

 


 

Neįtikėtinai paprasta  šio stalo stalo konstrukcija: jo kojas atstoja du trikojai, o grūdinto stiklo stalviršį laiko senos medinės kopėčios. Šio valgomojo komplektą papildo senovinės ryškia raudona spalva nudažytos kėdės.

Stiklinis stalas
Stiklinis stalas

stiklinis stalas_is statybiniu atlieku stiklinis stalas2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Stalas - laikrodis
Stalas – laikrodis

 

 

 

Didelis senovinis laikrodis gali būti ne tik kabinamas ant sienos. Žymiai originaliau jį peversti kavos staliuku. Ant kalvio darbo kojų šis staliukas stovės itin tvirtai, o stiklinis stalviršis, dengiantis ciferblatą, apsaugos laikrodį, jei kartais puodelis su kava apvirstų.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuotr: Namų šeimininkės, homebook.com, izifunny.com, diynetwork.com, ebedroom.com