gallery

Kaip panaudoti senus džinsus?

Išsiskirti su senais džinsiais kartais būna nelengva – išmesti gaila, nors spintoje užima vietą. Ko gero, net ne viena tokia pora atsirastų kiekvieno mūsų lentynoje. Keli mostai žirklėmis, siūlu bei adata – ir senos kelnės gali pavirsti nauju ir naudingu daiktu. Štai keletas idėjų, kuo galima paversti nebenešiojamus džinsus.

Lempos gaubtas
Apsidairykite namuose, gal kur kampe stovi šviestuvas, pabodusiu gaubtu. Iš kelių atraižų, džinsų kišenių galima sukurti originalų šviestuvą, kuris tikrai tiks vaikų kambariui.

Pagalvėlės
Sukarpius džinsus kvadratėliais, juos susiuvus į keletą didesnių kvadratų ir įsiuvus užtrauktuką, galima sukurti mielus užvalkalus pagalvėlėms. Jos tiks ir kambariui, ir kiemo baldams. Iš kelių nebenešiojamų džinsų galima sukurti net jaukius ir patogius sėdmaišius, kuriuos galėsite išsinešti į terasą, kiemą ar pritaikyti sodyboje.

Daiktadėžės
Galbūt spintoje turite ne vienerius seniai nešioti nebetinkamus džinsus – pasisiūkite iš jų namuose visuomet reikalingų daiktadėžių, papuoštų džinsų kišenėmis, kuriose galėsite laikyti įvairius daiktus: ir didesnius, ir visai mažas smulkmenas. Tokios dėžutės visuomet parverčia vaikų žaislams ir pieštukams sudėti, mezginiams ar virbalams laikyti, arba net įvairiems vonios niekučiams.

Padėkliukai ir virtuvinės pirštinės
Karštam puodui ar skardai iš orkaitės ištraukti puikiai tiks iš senų džinsų pasiūtos pirštinės ar padėkliukai. Tereikia išsikirpti norimos formos gaminį ir įsiūti paminkštintą pamušlą, kuris apsaugos rankas nuo kraščio.