gallery

Veidrodis prieškambaryje. Dizainerių naudojami triukai

 

Veidrodžiai dažniausiai mus sutinka ir išlydi išeinančius ir grįžtančius namo. O mums, moterims, žvilgtelėt į savo atvaizdą prieš išeinant iš namų – būtinas ritualas.

Todėl turėti veidrodį prieškambaryje verta vien dėl šios priežasties. Koridorius – mūsų namų reprezentacinė vieta. Puiku, jei ji erdvi ir šviesi. Tačiau dažniausiai prieškambariai kaip tyčia būna tamsūs ir ankšti, juose vos sutelpa namiškių batai, viršutiniai rūbai ir rankinės. Čia nuolat pasimeta ir raktų ryšulėliai, šunų pavadėliai bei kitokie smulkūs niekučiai…

Veidrodžiai ir optinės apgaulės

Veidrodis ar net keletas jų situaciją prieškambaryje gali pagerinti – praplėsti erdvę, suteikti šviesos. Pagal feng shui – tinkamoje vietoje įtaisytas veidrodis prieškambaryje leidžia patekti į namus teigiamai energijai. Svarbu, kad veidrodis nebūtų nukreiptas tiesiai priešais duris (ši taisyklė galioja ir kitoms patalpoms). Geriau, tegul veidrodyje atsispindi gyvų gėlių puokštelė ant dailaus prieškambario staliuko.

Veidrodžio forma – pailgas, apvalus, pastatomas ant žemės, įmontuotas į drabužinės duris ir t.t. – gali vizualiai praplatinti, paaukštinti ar padidinti patalpą. Tereikia pasirinkti, kas geriausiai tinka jūsų prieškambariui.

Drabužių parduotuvėse naudojamas vienas triukas – neretai veidrodžiai pakabinami ne statmenai, o šiek tiek pasvirę žemyn. Tokiu kampu save matydami veidrodyje, patinkame sau labiau, nes atrodome lieknesni, nei esame iš tiesų.

Dizaineriai pataria gražiausią veidrodį namuose pasikabinti ne savo miegamajame, bet prieškambaryje. Šioje vietoje gražus daiktas namiškius ir svečius džiugins dažniau.

Prieškambario veidrodžiui svarbus ir apšvietimas – jei įmanoma, šalia jo numatykite vietą pastatomai arba sieninei lempai (vienai viršuje arba dviem šonuose). Lempos šviesa turėtų apšviesti priešais jį stovintįjį, bet ne veidrodžio paviršių.