gallery

Savaitgalio kelionės idėja šeimai: Ventspilis

Norisi savaitgaliui kur nors netoli nukeliauti, pasisemti naujų įspūdžių? Savaitgalio išvyka su vaikais į Ventspilį – puiki idėja. Daugybė veiklos, gražus, tvarkingas miestelis kaimyninėje Latvijoje traukia įvairiomis veiklomis ir tampa vis populiaria lietuvių atostogų kryptimi.

Ką čia galima nuveikti, kad savaitgalis  su vaikais netaptų kančia pataria Noriunoriunoriu.lt savaitgalio kelionių organizatorių komanda.

Ventspilio vandens nuotykių parkas
Nuotykių parke vaikai mėgausis dirbtinėmis 1.6 m aukščio bangomis, atrakcionais ir čiuožyklomis. Tėvai tuo metu galės atsipalaiduoti SPA centre ar pasikaitinti pirtyse.

Karvių paradas
Tarptautinis meno projektas, sulaukęs didžiulio populiarumo visame pasaulyje. Mieste išdėliotos įvairiaspalvės karvių skulptūros, kurių paieškos suteikia džiaugsmo ir azarto ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Ventspilio paplūdimio vandens parkas
Šalia Ventspilio paplūdimio įsikūrusiame vandens parke tiek mažieji, tiek suaugusieji turės galimybę paplaukioti baseinuose, atsipalaiduoti burbulinėje vonioje.

Ventspilio nuotykių parkas
Ventspilio nuotykių parke įrengtos 4 įvairaus sudėtingumo lyninių kelių trasos, kuriose jėgas išbandyti galės tiek vaikai, tiek suaugusieji. Be viso to, lankytojų laukia pramogos „Tarzano šuolis“, „Tiroliečių nusileidimas“, „Katapulta“, šokinėjimas su gumomis, dažasvydžio parkas, nusileidimas kalnų riedlentėmis – tad turint laiko, čia galima praleisti visą dieną.

Ventspilio vaikų miestelis „Fantazija“
Lielais prospekte esančiame vaikų miestelyje rasite daugiau nei 40 įvairių atrakcionų tiek mažyliams, tiek jau didesniems vaikams.

Elnių parkas
Šiek tiek už miesto, važiuojant link Būšniekų ežero galite apsilankyti Elnių parke. Čia galėsite stebėti tauriuosius elnius, stirnas bei šernus.

Džiunglių takas
240 metrų ilgio take visa šeima galės apžiūrėti medines įvairių egzotinių gyvūnų skulptūras. Taip pat nukeliauti virvėmis nuo vieno iki kito medžio bei apžiūrėti apylinkes iš apžvalgos bokšto.

Inkarų kolekcija
Buities muziejuje prie jūros eksponuojama didžiausia Baltijos šalyse inkarų kolekcija, taip pat čia galima rasti daugybę eksponatų, susijusių su senovine žvejyba – valtis, tinklų džiovyklas, žvejybos reikmenis.

Ventspilio kūrybos namai ir planetariumas
Ventspilio kūrybos namuose esančiame skaitmeniniame planetariume rodomi 360 laipsnių pažintiniai filmai apie astronomiją ir žvaigždes. Taip pat čia įrengtas teleskopas, per kurį galima stebėti žvaigždes ir planetas.

Renkio parkas
Žaismingas parkas džiugins visus šeimos narius. Vaikai čia galės apžiūrėti skulptūras – avytes, milžinišką musę ir kitus gyvūnus, o tėveliai pasigrožėti šimtamečiais medžiais, fontanais, tvenkiniu.

Ventspilio amatų namai
Ventspilio amatų namuose savo dirbtuves yra įkūrę kalviai, keramikai, audėjai ir kiti amatininkai. Šie namai vilioja senovinių amatų gerbėjus ne tik galimybe gyvai išvysti jų darbą, bet tai pat ir galimybe įsigyti rankdarbių.

Lembergo skrybelė
Ventspilio miesto pakraštyje dirbtinai formuojamas unikalus kalnas, kurio papėdėje išsidėstę įvairūs atrakcionai, virvių trasa su kliūtimis, BMX trasa ir futbolo aikštė.

Mažasis traukinukas

Ventspilį pažinti galima keliaujant įspūdingu traukinuku
Atrakcija mažiausiems keliautojams. Šiuo traukinuku visa šeima gali pasivažinėti po Pajūrio parką arba nuvažiuoti iki pramogų parko.

 

Pauls Spridzans nuotr.