gallery

Robotų siurblių TOP 10

Šiandien švarą namuose padedančių prižiūrėti robotų pasrinkimas tikrai nemažas. Vieni juos įsigiję lieka nusivylę, kiti negali atsidžiaugti savo pasirinkimu. Kokius siurblius robotus geriausiai vertina pirkėjai?

Štai geriausiai įvertintų robotų dešimtukas:

Neato Botvac Connected-
Neato Botvac Connected-

Neato Botvac Connected

Šis robotas geriausiai pasirodė testavimuose, o jį įsigiję pirkėjai teigia, kad jis puikiai išvalo net kilimus ir kampus aplink baldus bei sienas. Prietaiso kaina – nuo 600 EUR.

 

 

iRobot-Roomba-980
iRobot-Roomba-980

 

    iRobot Roomba 980

Šį modelį žurnalas „Economist“ 2014 m. paskelbė populiariausiu robotu. Tai reiškia, kad prietaisą iš tiesų įvertino pirkėjas. Robotas pasižymi didesniu galingumu, puikiai valo ne tik kietas grindis, bet ir kilimus. Kaina – apie 1200 EUR.

 

Samsung POWERbot
Samsung POWERbot

 

 

 

Samsung POWERbot

Šis išmanus siurblys robotas skenuoja patalpas ir veikia pagal susidarytą darbo maršrutą, jis atpažįsta kliūtis, tokias kaip laiptai, neįsivelia į užuolaidas ir pan. Prietaiso kaina – nuo 680 EUR.

 

iRobot-Roomba650
iRobot-Roomba650

 

 iRobot Roomba 650

iRobot Roomba 650 turi pažangią navigacinę sistemą iAdapt, kuri leidžia robotui erdvėje judėti tiksliai ir aptikti nešvariausias vietas. Šis prietaisas susidoroja net su dulkėmis ant kilimų, po baldais ar kambario pasieniuose. Kaina – nuo 400 EUR.

 

 

 

 

Miele Scout
Miele Scout

     Miele Scout

Kaip ir dauguma šio prekės ženklo technikos gaminių, „Miele“ robotas dulkių siurblys – tikras darbinis arkliukas, kuris gali per dvi valandas išvalyti net 150 kv.m. ploto patalpas. Kadangi jis pakankamai plonas – gali palysti net po žemais baldais, kur net su šluota sunku pasiekti. Kaina – apie 600 EUR.

 

 

Neonato Connected
Neonato Connected

Neato Robotics XV Signature

Neonato robotas siurblys – geras pasirinkimas tiems, kas ieško patikimo daikto už gan priimtiną kainą. Nors jis palyginus su kitais robotais ir nepasižymi ypatingu dizainu – tai gan ištvermingas pagalbininkas. Jo valdymas ir priežiūra paprasta, jis gali būti užprogramuojamas dirbti kasdien, ar pasirinktomis savaitės dienomis. Vienintelis trūkumas – jis veikia garsiau nei konkurentai, tad naktiniu režimu, ko gero, jo į darbą neįkinkysi. Kaina – apie 400 EUR.

 

Moneual RYDIS
Moneual RYDIS

 

  Moneual RYDIS ME770 STYLE

Tai vienas galingesnių modelių rinkoje. Šis siurblys robotas gali sausu ar drėgnu būdu išvalyti net 150 kv.m. patalpas. Iš viso jis turi net 10 valymo programų. Robotas yra itin plonas, tad gali palįsti po žemais baldais. Vienintelis jo trūkumas tai, jog komplekte nėra specialių atitvarų, kurie leistų robotui sukurti zonas, į kurias jis negalėtų patekti. Kaina – apie 580 EUR.

 

 

Infinuvo Cleanmate
Infinuvo Cleanmate

Infinuvo CleanMate QQ2 

Šis robotas – vienas pigesnių variantų. JAV rinkoje jo kaina siekia vos 130 USD, Lietuvoje jie kainuoja apie 200 EUR. „Infinutivo“ be kitų robotams būdingų savybių, turi UV lempas, kuriomis apšviesdamas valomas grindis panaikina įvairias bakterijas. Šis modelis nepasižymi galinga baterija (siurblys iki kito pasikrovimo veikia iki 70 min) ir yra skirtas nedidelių patalpų valymui.

LG VR6270LVMB
LG VR6270LVMB

 

  LG VR6270LVMB 

LG siurbliai robotai turi dvi kameras, todėl geriau orientuojasi patalpose (skenuoja lubas, grindis ir sienas). Be to, siurblys, nuo kietos dangos užlipęs ant kilimo, padidina šepečių sukimosi greitį ir siurbimo galią, o grįžęs ant kietų dangų, įjungia įprastą darbo režimą. Kaina – apie 530 EUR.

 

iRobot Braava 390T
iRobot Braava 390T

iRobot Braava 390T

Šis prietaisas, iš kitų robotų išsiskiriantis savo dizainu, yra tinkamiausias kietų dangų paviršiams valyti. Juo galima valyti grindis tiek sausu, tiek drėgnu būdu. Robotas turi vandens rezervuarą, kuris nuolat drėkina mikrošluostę. Siurblys po kambarį juda taip, kad drėgnu būdu tą pačią vietą išvalytų net 5 kartus. Kaina – apie 380 EUR.

 

 

 

 

 

Nuotr. gamintojų