gallery

Namų receptai: kad plaukai sveikai blizgėtų

Jei negalite sau leisti įsigyti prabangaus šampūno ar kaukės plaukams, ne ką prastesnių rezultatų galima pasiekti ir savo namų „grožio salone“. Jei esate nepatenkinta savo plaukų sveikata, išmėginkite šiuos 3 receptus iš produktų, kurių galima rasti kiekvienų namų virtuvėje.

Medaus, aliejaus ir kiaušinių kaukė plaukams

Ši kaukė praturtins plaukus proteinais, kurių gausu kiaušinio baltymuose, vitaminais A ir B12.

Reguliariai naudojant šią kaukę, plaukai ims greičiau augti, mažiaus slinks ir nuostabiai žvilgės.

Sumaišykite 1 kiaušinį (arba 2, jei plaukai ilgi) su 2 šaukšteliais alyvuogių aliejaus (galite naudoti ir kitą aliejų, pvz., sėmenų), 2 šaukšteliais medaus. Papildomai į šį mišinį galima įmaišyti šiek tiek kondicionieriaus, kurį naudojate kasdien.

Kaukę tolygiai užtepus ant išplautų drėgnų plaukų palaikome bent 10-20 min. Nuskalaujame drungnu vandeniu.

Avokado, banano, alyvuogių aliejaus ir majonezo kaukė

 

Galbūt šie ingredientai suplakti su aliejum ir majonezu atrodys ne itin išvaizdžiai, bet jų ragauti nebūtina! Užtat plaukus kaukė praturtins biotinu (jo turi bananai), vitaminu A ir antioksidantais, kurių gausu advokade. Be to, avokadas – puiki apsaugos priemonė nuo saulės. Majonezas ir aliejus atkurs plaukų elastingumą ir drėgmę.

 

Kaukei pasigaminti prireiks ¼ avokado, pusės banano, 2-3 šaukštelių aliejaus ir tiek pat majonezo. Visus komponentus suplakame plaktuvu ir tepame ant išplautų plaukų. Apvyniojame galvą rankšluosčiu ir leidžiame vitaminams įsigerti bent 10-20 min.

Graikiško jogurto ir medaus kaukė

Graikiškas arba bet koks natūralus jogurtas stiprina plaukus ir praturtina juos enzimais. Be to, tai puiki priemonė nuo pleiskanų. Įmaišykite į jogurtą keletą šaukštelių medaus ir plaukai ims spindėti kaip iš šampūno reklamos.