gallery

Maži daikčiukai išmanesniems namams

Netikėti  rūpesčiai namuose kartais gali priversti mus nerimauti ir verstis per galvą arba išvesti iš kantrybės, o kartais tai net  baigiasi neplanuotomis išlaidomisi. Užsikimšę vonios vamzdžiai, nusiplikymas per karštu vandeniu duše, netikėti vėlyvi lankytojai prie durų, dėl kurių tenka keltis vidurnaktį iš lovos, ar dar blogiau – įsibrovėliai į namus, ir pan. Tokių ir panašių nemalonių situacijų gali padėti išvengti paprasti, išmanūs daikčiukai, kurie iš tiesų palengvina gyvenimą.

Plaukų gaudyklė

Užsikimšę dušo kabinos ar vonios vamzdžiai pridaro nemažai rūpesčių namuose, ypač jei juose gyvena ne vienas ilgaplaukis. Kad nereikėtų kviesti santechniko ar pačiam pusdienį mosuoti santechniko pompa užsikimšus vamzdžiams vonios kambaryje, galima pasinaudoti nauju išradimu – „ShowerShroom“ plaukų gaudykle. Šį nedidelį prietaisą galima lengvai pritaikyti standartinėje dušo kabinoje. Kartą per mėnesį jį teks išimti ir išvalyti.

 Ištraukiami kištukiniai lizdai

 

 

 

 

 

Kištukiniai lizdai virtuvėje neretai montuojami sienoje, tad planuojant baldų išdėstymą, būtina žinoti, kur stovės virdulys ir kiti elektriniai prietaisai. Ištraukiamą kištukinių lizdų bloką galima įmontuoti reikiamoje vietoje po virtuvės stalviršiu (teks jame išpjauti nedidelę ertmę, kurioje bus paslėptas kištukinių lizdų mechanizmas).

Šviečianti dušo galvutė

Šviečianti lLED dušo galvutė ne tik spalvingas ir gražus, bet ir praktiškas vonios aksesuaras.

Ją galima nustatyti taip, kad šviesos spalva kistų priklausomai nuo vandens temperatūros.

Pavyzdžiui, žalia – šaltas vanduo, mėlyna – šiltas, raudona – karštas. Tokiu būdu prausdamiesi duše mažiau rizikuosite nusiplikyti karštu vandeniu, tai aktualu, turientiems mažų vaikų.

Tokio dušo kabinos aksesuaro kainos – nuo 15 EUR, įsigyti galima ir Lietuvoje.

Wifi durų skambutis

Pamatyti, kas skambina į namų duris ir pasikalbėti su svečiu galima net jei pats nesi namuose. Tai įmanoma prie durų sumontavus išmanų skambutį su vaizdo kamera ir susietą su išmaniuoju telefonu wifi ryšiu. Tokiam prietaisui nereikalingi papildomi laidai ar kabeliai.

Tereikės į savo mobilųjų telefoną atisiųsti specialią išmaniąją programėlę (beje, galima tai padaryti su keliais išmaniaisias telefonais). Jei kas skambins į duris, gausite pranešimą į savo mobilųjį telefoną, o taip pat galėsite pasikalbėti su svečiu, net jei būsite toli nuo namų.

Wifi durų skambučiai – ne naujiena rinkoje, jų galima rasti įvairių formų ir gamintojų, o kainos – nuo 100 EUR.

Wifi namų kamera

Kitas į wifi durų skambutį panašus ir tokiu pat principu veikiantis išmanus prietaisas namams – tai wifi namų kamera. Šis į judesį reaguojantis prietaisas nedelsiant atsiųs į telefoną žinutę, jei kas nors įkels koją į namus, jums nesant. Patogu, kad šis nedidelis daiktas neturi jokių laidų, todėl gali būti pastatomas ar pritvirtinamas prie sienos bet kurioje namų vietoje.

Kiek toks pritaisas kainuoja? Pavyzdžiui, ,„Blink“ Wifi kameros kaina amazon.com – nuo 100 USD.