gallery

Magiškas vaiko kambario interjeras

 

Koks turi būti vaiko kambarys? Mamos ir tėčio nuomonės šiuo klausimu galbūt ir išsiskirtų bediskutuojant apie praktinius ir estetinius vaiko kambario interjero niuansus. Tačiau vaikams tokie dalykai visai nesvarbūs – juk jie gyvena savo fantazijų ir pasakų pasaulyje, kurio neįmanoma įsprausti tarp keturių sienų.

Būtent  magija ir svajonėmis pagrįstą vaikų baldų koncepciją sukūrė dizaineris Andre Oliveira iš Portugalijos, 2016 m. pristatęs naują prekės ženklą „CIRCU“. Dizaineris kuria baldus vaikams jau trylika metų, jo įkvėpimo šaltinis – vaikystės prisiminimai, filmai vaikams, pasakos ir jų magiški personažai.

andre-oliveira

„CIRCU“ prekės ženklas – įkvėptas svajonių. Svajonės vaikams suteikia laisvę kurti, pažinti ir gyventi savo fantazijų ir magijos pasaulyje“, – sako Andre. Pasak dizainerio, jo kuriami prabangūs baldai – tai kur kas daugiau nei interjero sprendimai, pritaikyti vaikams. Svarbiausia šių baldų paskirtis – suteikti vaikams teigiamų emocijų, pažinimo džiaugsmą, smagią žaidimų patirtį ir svajonių nevaržančią aplinką.

 

mermaid-bed-ambience-circu-magical-furniture-01 teepee-playground-ambience-circu-magical-furniture-01 Kiekvienas „CIRCU“ riboto leidimo baldas – tai rankų darbo šedevras, tarsi vaikystės svajonė perkelta į realų pasaulį. „Mes negaminame masinės gamybos baldų, „CIRCU“ – tai magiški, vienetiniai kūriniai, tuo mūsų prekės ženklas yra išskirtinis“, – sako dizaineris.

Magiško vaiko kambario interjero idėja gali būti realizuota bet kuriuose namuose, bet kuriame pasaulio kampelyje. Portugalijos kompanija svajonių baldus siunčia į visas pasaulio šalis, belieka tik išsirinkti labiausiai vaiko charakterį atitinkantį magišką pasiūlymą ir … mostelėti burtininko lazdele!