gallery

Lietuvoje bus prekiaujama išmaniosiomis skalbimo mašinomis

LG pristatė 3 naujas išmaniąsias skalbykles, kuriomis bus prekiaujama ir Lietuvoje. Skalbimo mašinos gali pačios nustatyti geriausią skalbimo būdą, parsisiųsti naujas skalbimo nustatymo programas arba rasti gedimo priežastį.

Labiausiai iš visų modelių įvairiomis funkcijomis papildyta skalbimo mašina su Truesteam™ technologija (modelis FH4U2TDH1N). Ši skalbyklė ir džiovyklė viename gali skalbinius apdoroti karštais garais, kurie turi savybę prasiskverbti giliai į audinį. Garų molekulės yra net 1600 kartų smulkesnės nei vandens, todėl jais galima ne tik efektyviai pašalinti dėmes, tačiau ir sunaikinti iki 99,98% patalpose aptinkamų alergenų, tokių kaip dulkių erkutės ar gyvūnų plaukai.

LG skalbimo mašina

Dėl TurboWash™ technologijos, kitas naujas modelis, FH4U1TBS2, drabužius visiškai išplauti gali per 59 minutes, o atšviežinti kartą dėvėtus drabužius, naudojant plovimo garais metodą, galima per 20 minučių.

Siauresnėje, vos 48 cm pločio, „6 Motion Direct Drive“ skalbimo mašinoje pagalvota apie taupymą tiek, kai namuose trūksta vietos, tiek tuomet, kai norima išleisti mažiau. Modelis, kurio numeris FH2U2HDM1N, plauna ne monotoniškais sukamaisiais judesiais, o atkartoja plovimo rankomis metodą, todėl skalbiniai išplaunami geriau. Dėl integruoto variklio, priešingai nei daugumai skalbyklių įprasto būgno su diržu, šios mašinos sutaupo energijos ir tuo pačiu yra ilgaamžiškesnės.

LG skalbimo mašinų varikliams suteikiama 10 metų garantija.