gallery

Langų valiklis su kukurūzų krakmolu daro stebuklus

Pavasariais visuomet laukia daugybė švarinimosi darbų. Kol neišblizginame savo būsto langų, visa kita namuose, regis, taip pat ne taip spindi. Kuo valyti langus ir žaliuzes, kad jie atrodytų lyg nauji?

Namų langams valyti galima naudoti tradicines priemones, siūlomas parduotuvėse, tačiau jei jų neturite ir norite čia pat ir dabar imtis langų valymo, galima išbandyti naujų valymo priemonių receptų.

Jau bandėte langus kaip ir dugumą kitų namų kerčių valyti actu ir likote nepatenkinti rezultatu, pamėginkite dar vieną metodą, kuris bet kurį stiklo paviršių paverčia tarsi naujai gimusiu.

Štai ko jums reikės:
1 puodelio balto acto
1/2 puodelio techninio spirito (tinka ir žiemai skirtas automobilių langų ploviklis)
2 puodeliai vandens
1 šaukštas kukurūzų krakmolo

Visus komponentus supilkite į butelį su purkštuvu, gerai suplakite ir naudokite kaip įprastą langų valiklį. Kažin, kas sugalvojo į šį mišinį įdėti šaukštą krakmolo, bet rezultati stulbinantys.

Žaliuzių valymas

Žaliuzių valymas – daug kruopštumo reikalaujantis užsiėmimas. Dulkės nusėda ant kiekvienos siauros juostelės ir norint kiekvieną nublizginti, prireikia nemažai kantrybės.

Žaliuzes galima nukabinti, neštis į vonios kambarį ir „nuprausti“ po dušu. Tačiau tai ne visuomet patogu.

Virtuvinės žnyplės padės išvalyti žaliuzes

Jei neturite specialaus žaliuzų valymui skirto įrankio, galite pasitelkti virtuvinius rakandus, pavyzdžiui, virtuvines žnyples. Kiekvieną jos galą apvyniokite drėgna šluoste, ar drėgnomis servetėlėmis, skirtomis langų valymui ir turėsite dvipusį valymo įrenginį žaliuzėms valyti.