gallery

Kalėdinių dovanų idėjos kūrybiškiems vaikams

Atėjo gražiausias metų laikas, kuomet visi galvojame apie savo artimuosius ir kokia Kalėdų dovana juos nudžiuginsime, o ypač – savo mažuosius, kurie stebuklingų švenčių laukia su dar didesniu nekantrumu. Laikas praleistas su šeima ir smagiai bežaidžiant su vaikais – tai pats gražiausias Kalėdų stebuklas ir geriausia dovana, kurianti šventinę atmosferą namuose kiekvieną dieną.

Žaidimas LEGO kaladėlėmis į svajonių ir neišsenkančios vaizduotės pasaulį gali nunešti ne tik vaikus, bet ir visus šeimos narius. Bet kokio amžiaus vaiko noras pažinti ir kurti gali būti išpildytas. Štai keletas idėjų, ieškantiems įkvepiančių, kūrybiškumą, smalsumą, technologinį raštingumą skatinančių dovanų būsimiesiems pasaulio kūrėjams.

LEGO® DUPLO® – mažiesiems kūrėjams (1–5m.)

Skaičių traukinys (10847)

LEGO® DUPLO®Skaičių traukinys – tai spalvinga pažintis su skaičiais ir skaičiavimu. Patiems mažiausiems – 1,5 – 3 m. amžiaus vaikams skirtas rinkinys su dvigubai didesnėmis nei klasikinės LEGO kaladėlės, pritaikytos mažoms rankytėms. Mažyliams patiks konstruoti ir perkonstruoti šį traukinį ir leistis su juo į kelionę po skaičių šalį.

lego duplo garvezys

LEGO DUPLO skaiciu traukinys

 

Garvežys (10874)
Žaisti traukiniais ne tik įdomu – tai ir natūralus būdas mokytis. LEGO® DUPLO® veiksmo kaladėlės leidžia vaikams įjungti traukinio garso signalą, žibintus ir pakeisti traukinio kryptį. LEGO DUPLO garvežio rinkinys su veiksmo kaladėlėmis ir išmaniąja programėle suteikia vaikams ne tik įprasto, bet ir skaitmeninio žaidimo patirtį. Visa tai padeda mažiesiems konstruotojams suvokti priežastis ir pasekmes, pažinti spalvas, lavinti rankų – akių koordinaciją ir žengti pirmuosius kodavimo žingsnius. Be to, garvežys turi naują „stumk-važiuok“ variklį, todėl mažyliai gali paleisti ir sustabdyti traukinį lengvai stumtelėję ar kilstelėję nuo bėgių.

LEGO® City –vaikų įkvėpimą žadinančios istorijos (6–12 m.)

Kalnų policijos nuovada (60174)

 

LEGO® City Kalnų policijos nuovada – tai šaunus rinkinys nuotykius mėgstantiems vaikams. Jauniesiems herojams patiks konstruoti 2 aukštų policijos nuovadą su tinklo šaudykle ant stogo, kalėjimo kamera ir po ja esančia olą su iššokančio kalnų liūto funkcija.

 

LEGO traukinys

 

Keleivinis traukinys (60197)
Šis smagus LEGO® CITY keleivinis traukinys turi variklį, valdomą 10 greičių „Bluetooth“ nuotolinio valdymo pultu, ir atidaromą „nosį“, mašinisto kabiną su atidaromu langu, 2 vagonus nuimamais stogais, sėdynėmis ir stalais, apskritus bėgius su 16 lenktų ir 4 tiesiomis atkarpomis bei konstruojamą platformą su 2 sėdynėmis ir traukinių maršrutų žemėlapiu, semaforu ir 4 LEGO minifigūrėlėmis.

LEGO® Friends – atviraširdėms herojėms (6–12 m.)

Hartleiko miesto kurortas (41347)
Pramogos su penkiomis draugėmis – Andrea, Mia, Emma, Stephanie ir Olivia – visuomet būna ne tik smagios ir kupinos nuotykių. Draugės nori paversti pasaulį geresniu. Hartleiko miesto kurortas – puiki vieta pradėti vykdyti savo misiją. Viešbučio restorane, sulčių bare ar terasoje galima surengti ypač slaptą misijos dalyvių susitikimą, na, o jei operaciją prireiks vykdyti vandenyje, labai pravers vandens motociklas, parasparnis ir gelbėtojų bokštelis.

LEGO Friends

 

 

Mia kelioninis autobusiukas (41339)
Keliauti ir stovyklauti su Mia kelioniniu autobusiuku kartu su draugėmis – kas gali būti smagiau? Pakėlus autobusiuko stogą, lengvai galima patekti į vidų: čia yra virtuvė ir vonios kambarys, o ant stogo – miegamosios vietos. Kad visiems stovyklautojams būtų, kur miegoti, teks pastatyti ir palapinę. Rinkinyje taip pat yra pikniko stalas, pripučiama valtis ir draugiškas žirgas, kad nuotykiai gamtoje niekada nesibaigtų!

LEGO® Star Wars™ – konstruojami modeliai Žvaigždžių karų sagos gerbėjams (8–14 m)

                                                                                X-Wing Starfighter (75218)
LEGO STAR WARS

LEGO® Star Wars™ X-Wing Starfighter – tai itin detalus modelis, turintis įtraukiamą nusileidimo įrangą, atidaromą minifigūrėlių kabiną su gesintuvu už sėdynės, vinių šaudykles šonuose ir ant sparno sumontuotas spyruoklines šaudykles, vietą R2-D2 ir svertą sparnams perjungti tarp skrydžio ir mūšio režimų. Be to, prie šio puikaus modelio pridedami papildomi lipdukai ir plytelės, leidžiančios jį transformuoti iš Luke Skywalker „Red Five“ į Biggs Darklighter „Red Three X-wing“… todėl, be abejo, pridedamos Luke ir Biggs LEGO minifigūrėlės ir jų astromechaniniai droidai!

 

 

LEGO® NINJAGO® – kovotojams su blogiu (9–14 m.)

Stormbringer (70652)
Žaibo drakonas Stormbringer kartu su Jay suvienija jėgas kovoje su Tėveliu bekoju ir Snukiu, kad atkovotų drakono šarvus. Iš šio itin lankstaus drakono burnos spyruoklinių šaudyklių galima išauti „žaibą“. Drakonas taip pat turi nuimamą balną minifigūrėlei, mosuojamą uodegą ir tvirtinimo taškus drakonų medžiotojo Tėvelio bekojo kabliui.

LEGO NINJAGO

 

Firstbourne (70653)
Šis itin lankstus LEGO® NINJAGO® 70653 Firstbourne drakonas turi nuimamą balną minifigūrėlei ir plasnojančius sparnus bei mosuojamą uodegą. HunterCopter turi smaigų šaudykles ir keršto grandinės elementą, kuriuo galima nuleisti minfigūrėles, pritvirtinti prie Firstbourne arba nuleisti kepto kalakuto figūrėlę kaip drakono jauką.

 

LEGO® Technic™ – iššūkis patyrusiems konstruotojams (10–16 m.)

 

Volvo XEUZ koncepcinis ratinis krautuvas (42081)LEGO TECHNIC VOLVO
Šis novatoriškas koncepcinis modelis, sukurtas bendradarbiaujant su Volvo, yra kupinas realistiškų detalių ir turi sukonstruojamą aplinkos stebėjimo skraidyklę. Automobilio dizainas atspindi šiuolaikines aukštąsias technologijas iki pat futuristiškų ratlankių su didelėmis padangomis. Be to šį LEGO Technic rinkinį galima perkonstruoti į futuristinį koncepcinį Volvo krautuvą PEGAX.

 

LEGO® BOOST – konstruojami ir koduojami modeliai (nuo 7 m.)

BOOST Kūrybinė įrankių dėžė (17101)
LEGO BOOST robotas

 

LEGO BOOST kūrybinė įrankių dėžė – tai smagus ir lengvas būdas jauniesiems konstruotojams nuo 7 metų išmokti programavimo, inžinerijos ir robotikos pagrindų. Nemokama programėlė padės vaikams konstruoti ir koduoti žingsnis po žingsnio ir sukurti bet kurį iš iš 5 modelių, esančių BOOST rinkinyje. Nuo ko pradėsime pirmiausiai? Gal nuo judančio ir kalbančio roboto Vernie? O gal nuo tvirto ir universalaus visureigio M.T.R.4 su 4 skirtingais įrankiais, įskaitant spyruoklinę šaudyklę arba nuo muzikos instrumento „Guitar4000“ su tono reguliatoriumi ir garso efektais? Norisi turėti mielą draugą – tuomet galima sukurti interaktyvųjį katiną Frankie, kuris žaidžia, murkia ir išreiškia savo nuotaiką! Su šiuo rinkiniu vaikų pažinimo, kodavimo ir žaidimo galimybės – neribotos.

 

Smagiam Kalėdų laukimui – LEGO Advento kalendoriai

Maži Kalėdų stebuklai vaikų laukia kiekvieną dieną naujuose LEGO® Advento kalendoriuose. Kas rytą atvėrę po naują LEGO® City, LEGO®Star Wars ar LEGO® Friends kalendoriaus langelį, mažieji kūrėjai ras po šaunų konstruojamą siurprizą, tad skaičiuoti dienas iki švenčių bus smagiau.LEGO Advento kalendoriai