gallery

Kaip išsirinkti tinkamiausią šaldytuvą?

Ar būtinai šaldytuvas turi būti baltas?

Jei šaldytuvo durelės būtų kaip stiklo vitrina, kas vakarą galėtume suskaičiuoti ant jo per dieną namiškių paliktus pirštų antspaudus ir …vis šveisti, šveisti, šveisti. Šią bėdą numatė ir šaldytuvų gamintojai, todėl iki šiol dauguma gaminamų šaldytuvų buvo baltos spalvos.

Tačiau mados keičiasi. Kiekvienas turime savo namų ir virtuvės savitą stilių, prie jo galima priderinti ir šaldytuvą.

Technikos parduotuvėse ryškiau išsiskiria pilkos, nerūdijančio plieno ar juodos spalvos prietaisai – tikri modernaus interjero dizaino kaprizai. Samsung juodas naujo modelio šaldytuvas gražus net iš užpakalio, tad jį galima statyti nors ir virtuvės vidury.

Dar daugiau spalvų siūlo kompanijos Gorenje ir Smeg – jų retro kolekcijose tikrai galima rasti ne tik mėgstamiausios spalvos, bet ir atspalvio šaldytuvą.

Keli patarimai prieš perkant spalvotą šaldytuvą

Raudonas, oranžinis, ar juodas blizgantis šaldytuvas – išties įspūdinga.Tačiau jie vienaip atrodo erdvioje parduotuvėje, o visai kitaip – atsidūrę namuose. Tad prieš perkant reikėtų pagalvoti:

 ar perku šaldytuvą visam likusiam savo gyvenimui. Jei taip, tai gal verčiau rinktis neutralesnės spalvos.
 Ryškūs daiktai gali ilgainiui imti varginti ir galop visai įkyrėti. Ar galėsiu su pasirinktos spalvos šaldytuvu “sugyventi” 5 ar 10 metų?
 Kuo tamsesnės spalvos daiktas, tuo labiau ant jo paviršiaus matyti įbrėžimai ar pirštų antspaudai.
 Prie ko deriname šaldytuvą? Prie spintelės, ar kavos aparato spalvos. O jei po metų šių daiktų mano virtuvėje neliks, kaip “jausis” mano unikalios spalvos šaldytuvas (gal jis virtuvėje visai nebederės).
 Ar mano pasirinktos spalvos šaldytuvas derės mano virtuvėje, reikėtų atkreipti dėmesį į virtuvės sienų, grindų spalvas.
 Spalvoti namų apyvokos prietaisai brangesni už standartinius.