gallery

Kaip į savo namus prisivilioti sėkmę raudonosios Beždžionės metais

2016 -ieji- tai raudonosios Beždžionės metai, kurie, pagal kinų kalendorių, prasidės vasario 8 dieną. Vakarietiškoje astrologijoje – raudonosios Beždžionės atitikmuo yra Dvynių zodiako ženklas. Judri ir linksma Beždžionė žada dinamiškus naujus metus – kaip juos pasitikti, kad namus aplankytų sėkmė?

Kaip papuošti namus?

Beždžionei patinka visa, kas šviesu ir blizga: šviečiančios girliandos, varpeliai, įvairiaspalvės žvakės. Sutikdami Naujuosius metus ir norėdami prisijaukinti neprognozuojamu charakteriu garsėjančią beždžionę, papuoškite savo namus blizgančiomis ir šviečiančiomis girliandomis. Jei jos karos nusvirusios tarsi lianos – tuo geriau, Beždžionė jūsų namuose jausis tarsi savo stichijoje.

Degančios žvakės, švytinčios ir mirgančios lemputės sutinkant ugninės Beždžionės metus taip pat privalomi dekoracijos atributai! Namų dekoracijoms palankiausios raudonos, geltonos, oranžinės, žalios bei aukso spalvos bei jų atspalviai. Mėlyna ir juoda – tai dvi spalvos, kurios beždžionei nepatinka.

Kad prisiviliotumėte sėkmę į savo namus, pirmiausia apsidairykite savo namų prieangyje – laiptinėje ar prieškambaryje – tarsi pats būtumėte svečias. Koks pirmasis įspūdis užsukus į jūsų namus? Pasirūpinkite, kad įėjimas į būstą būtų švarus, šviesus ir tvarkingas. Svarbu, kad laiptinėje ar koridoriuje veiktų apšvietimas, durų skambutis, o prie durų būtų patiestas naujas kilimėlis.

Taip pat nepamirškite susitvarkyti ne tik namų, bet ir savo stalo darbovietėse – atsikratykite senų nereikalingų popierių ir daiktų. Tegul nauji metai prasidės naujais darbais.

Daugiau teigiamos energijos į namus padės pritraukti šviežių gėlių puokštė ar naujas vešlus vazoninis augalas. Beždžionės metų sutikimui ypač tinkami augalai apvaliais ir ovaliais lapais: orchidėjos, „pinigų“ medis, storalapis.

storalapis kambarinis augalas
Storalapis
orchidėja
Orchidėja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iki Naujųjų taip pat nepamirškite grąžinti skolų ir, svarbiausia, nusiteikite sutikti naujuosius linksmai!