gallery

„Išmintingas“ skalbimas gali prailginti vasaros malonumus net 7 dienomis

Be atostogų ar pajūrio, vasarai būdingas dar vienas, ne toks malonus dalykas – kone dvigubai greičiau auganti nešvarių drabužių krūva. Mokslininkai įrodė, kad laiką, kurį vasarą praleidžiame skalbdami nešvarius drabužius, galėtume prilyginti 7 dienoms. Ką daryti, kad nesibaigiantis skalbimas neužgožtų vasaros malonumų ir jais galėtume mėgautis daug ilgiau?

Kaip skalbti „išmaniai“?

Įtraukite daugiau pagalbininkų
Kadangi vasara – atostogų metas ne tik jums, bet ir Jūsų vaikams, todėl neverta atsisakyti šeimos narių pagalbos. Nežiūrėkite taip smulkmeniškai į skalbimą ir leiskite vaikams padėti. Paprasti dalykai, kuriuos vaikai gali padaryti už Jus – tai surūšiuoti nešvarius savo drabužius pagal spalvas, padžiauti išplautus drabužius, o išskalbtus ir išlygintus tvarkingai sudėti į savo spintas. Tuo metu jūs galite laiką skirti savo vasarai.

Estafetę perduokite inovacijoms

Šiais laikais ne dažnas mūsų skalbiame rankomis. Skalbimo mašina tapo didžiausiu pagalbininku, o kuo ji išmanesnė, tuo daugiau laiko mes sutaupom. Tą parodė ir kompanijos „Samsung“ atlikta apklausa, kuri teigia, kad net 52 proc. lietuvių skalbimo mašiną laiko prietaisu, labiausiai palengvinančiu namų ruošos darbus. Pasak Miroslavo Ramanavičiaus, vadovaujančio „Samsung Electronics Baltics“ buitinės elektronikos padaliniui Lietuvoje, šiuolaikinės skalbyklės tiek ištobulėjo, kad gali būti valdomos net išmaniuoju telefonu, todėl, net ir leidžiant laiką sode, žmogus turi galimybę įjungti skalbimo mašiną arba gauti pranešimą, kada skalbimas baigėsi. Tai taupo mūsų laiką, kurį galime skirti kokybiškam vasaros poilsiui su šeima ar draugais.

Malonumai ir darbai vienu metu

Išmani skalbimo mašina
Išmanūs prietaisai padeda taupyti laiką

Tačiau jei visgi Jūs esate bitutė darbininkė, kuri nenustygsta vietoje ir vasarą norite ne tik užsiimti sau mėgstama veikla, bet ir suktis namų ruošos vingrybėse, jums teks suderinti darbus su malonumais. Tokiu atveju knygų mylėtojai gali būti ramūs, nes atliekant su skalbimu susijusius darbus (džiaustant, rūšiuojant ar lyginant drabužius) galima neatitrūkti nuo skaitomos knygos turinio. Išmaniajame telefone įdiegus pasirinktos knygos aplikaciją galima klausytis jos garso įrašo ir tuo pačiu metu užsiimti skalbimo darbais. Taigi, vienu šūviu nušausite du zuikius.