gallery

Išmaniosios aplikacijos, naudingos kiekvienai mamai

Dirbti kiaurą parą septynias dienas per savaitę be jokių atostogų, ko gero, sugeba tik vienas žmogus – mama.  Štai keleletas naudingų išmaniojo telefono programėlių, kurios kiekvienai mamai palengvins kasdienę rutiną.

Norinčioms viską žinoti

Toks jau tas mamų darbas – visada viską suspėti ir žinoti. Kaip teigia Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje, šiuo atveju įvairios programėlės iš tiesų gali palengvinti jų gyvenimą: „Būti mama 24 valandas per parą iš tiesų nelengva, todėl tiek mūsų, tiek kitos kompanijos pristato įvairias aplikacijas, kurias šiuolaikinės mamos naudoja kasdienėje buityje.“

Viena iš naudingiausių programėlių mamoms – tai „Life360”, kuri leidžia matyti, ar atžalos yra mokykloje, ar po pamokų grįžo namo – jų buvimo koordinatės rodomos specialiame žemėlapyje.

Dažniausiai mamos jaučia pareigą atsiminti ne tik savo, bet ir visos šeimos narių darbotvarkes. Šiuo atveju padėti gali į išmanųjį telefoną atsisiųsta skaitmeninė užrašų knygutė „Evernote“. Čia galima talpinti tiek tekstinę, tiek foto ar video medžiagą, laikyti ir receptus, ir sąskaitas ar pasižymėti artimiausią tėvų susirinkimą vaiko mokykloje. Kaip ir „Life360”, šią programėlę galima rasti „Google Play“ parduotuvėje.

Siekiančioms sudominti

Išmaniosios aplikacijoms mamoms
Išmaniosios aplikacijos palengvina  mamų dienos rutiną

Kartais, norint ramiai atlikti tam tikrus darbus, tenka sugalvoti savo vaikams savarankiškos veiklos. Geriausia, kad ta veikla atžalai būtų ne tik smagi, bet ir naudinga. Viena tokių – „Kids Mode“ programėlė, kuria naudodamiesi vaikai galės fotografuoti, filmuoti, įrašinėti garsą, groti pianinu ir panašiai. Programėlė vertinga ir todėl, kad leidžia mamoms užblokuoti norimą turinį, tam tikrus klavišus, nustatyti laiko limitą ir taip kontroliuoti vaiko naudojimąsi mobiliuoju telefonu. „Kids Mode“ programėlė prieinama „Samsung“ išmaniųjų įrenginių vartotojams.

Kita aplikacija, skirta vaikams – tai „Toone Googles“, kurią galima rasti „Google Play“. Čia patalpinti vaikams skirti filmukai, įvairūs žaidimai, muzika. Visas turinys yra kruopščiai patikrintas, todėl mamos gali būti dėl jo ramios.

Norinčioms išsaugoti vaikų gražiausias gyvenimo akimirkas

O gal Jūs esate iš tų mamų, kurioms niekaip nenusibosta fiksuoti kiekvieną savo vaiko gyvenimo akimirką? Norėdamos redaguoti nuotraukas ir jomis patogiai dalintis su kitais, galite atsisiųsti tokias fotografavimui skirtas aplikacijas, kaip „VSCO Cam“. Su šia programėle nuotraukas galėsite patobulinti naudodamos įvairius fotografavimo filtrus, paryškindamos jas, apkirpdamos ir panašiai.

Kita naudinga mobilioji aplikacija – „Keepy“. Ši programėlė leidžia talpinti įvairias su vaikais susijusias nuotraukas, video įrašus ir kitą medžiagą specialiai tam sukurtuose jų profiliuose. Talpinamą informaciją taip pat tiesiai iš savo telefono galima dalintis su kitais – pavyzdžiui, tėčiu ar seneliais. Abi programėlės atsisiųsite „Google Play“ parduotuvėje.

Būsimoms ir naujoms mamytėms

Dar tik besilaukiančioms moterims, naudinga pasinaudoti „BabyBump“ programėle. Įsijungę šią aplikaciją galėsite pasižiūrėti, kaip kas savaitę auga ir keičiasi Jūsų vaikutis, gauti informacijos, apie kūdikio svorį, dydį ir vystymosi ypatybes. Programėlėje taip pat galima žymėti kūdikio spyrių skaičių bei kitą su nėštumu susijusią informaciją.

Namuose jau sūpuojančioms naujagimį pagelbėti gali tokios programėlės, kaip „Growth Charts“. Čia, specialiose lentelėse, galite fiksuoti vaiko ūgį, svorį ir patikrinti, ar jo augimas atitinka tokio amžiaus sveikų vaikų vystymąsi. Šias ir panašias aplikacijas taip pat rasite „Google Play“.