gallery

Idėjos romantiškam savaitgaliui dviese: nuo poilsio iki ekstremalių pramogų

Dažnai pamirštame paprastą tiesą, jog nebūtina laukti svarbių progų siekiant nustebinti mylimą žmogų, taigi nelaukite gimtadienio, sukaktuvių ar Kalėdų ir nudžiuginkite antrąją pusę jau artimiausią savaitgalį – skirkite jį tik judviem! O tam, kad būtų paprasčiau planuoti, pateikiame romantiško savaitgalio idėjų, kuriomis galite pasinaudoti kuriant savąjį planą.

Jeigu jau turite atžalų, apsvarstykite, ar norite vykti kartu, ar vis dėlto jų globą patikėsite kitiems, o patys nersite į tik jums skirtą poilsio ir pramogų savaitgalį. Kaip bebūtų, yra puikių galimybių ilsėtis su visa šeima – galite nuvykti, pavyzdžiui, į „Eglės sanatoriją“ ar sveikatingumo ir poilsio kompleksą „Vytautas Mineral SPA“, kur tiek jums, tiek vaikučiams bus sočiai veiklos. Taigi nors visas idėjas skiriame tik dviem, tačiau pamatysite, jog ne vieną iš jų galite pritaikyti ir poilsiui su vaikais.

1. Sveikatinamasis poilsis Druskininkuose arba Birštone

sveikatinimo proagrama savaitgaliuiŠie du miestai yra tikri sveikatingumo kurortai! Ir nors daugelyje kitų miestų rasite panašių paslaugų, tačiau kažkodėl būtent šiuose kurortuose žmonės jau dešimtmečius leidžia savaitgalius ar net visas atostogas stiprindamiesi bei stengdamiesi atgauti jėgas.

Gali pasirodyti, jog poilsis dviems tokioje vietoje yra nuobodus ir nė iš tolo nedvelkia romantika, tačiau klystate! Pasidomėkite siūlomomis programomis ir pamatysite, jog ir sveikatos puoselėjimas gali būti paverstas ypač romantiška veikla. Tad nesipurtykite žodžio sanatorija – Druskininkai ir Birštonas gali nustebinti!

2. SPA malonumai (išskirtinai tik dviem!)

savaitgalis SPANieko nėra romantiškiau ir erotiškiau nei leisti kūnui atsipalaiduoti po vandens masažo srovėmis! Pasimėgaukite viso kūno masažais, pirtele ir nepamirškite džiakuzi, o likusį vakarą skirkite lepinimuisi miegamajame.

Beje, jeigu norite ne tik pabūti dviese, bet ir gerokai atitrūkti nuo kasdienybės, vykite į kitus miestus: SPA Druskininkuose, Anykščiuose, o gal pajūris? Pastarasis variantas bene patraukliausias, juk jūra visada turi savotiško romantinio prieskonio, tiesa?

3. Adrenalinu alsuojančiai romantikai

aktyvios savaitgalio pramogosKas sakė, kad romantika yra tik rožių žiedlapiai ir šampanas? Jeigu jūsų antroji pusė yra pamišusi ar bent prijaučianti ekstremalioms pramogoms, visą savaitgalį galite paversti pramoginiu turu! Šuolis su virve nuo tilto, pasivažinėjimas kartingais ar plaukimas vandens motociklu ne tik „įkraus“ gera energija, bet ir iš galvos išmes visas nereikalingas mintis. Pagalvokite, kas labiausiai patinka mylimam žmogui (oro, vandens ar žemės pramogos) ir pagal tai sudėliokite savaitgalio veiklas.

4. Mini turas

mini turas…Po gimtąjį miestą ar net Lietuvą! Kelionės suartina, tad kelioms dienoms apsimeskite turistais, ir aplankykite lankytinas miesto ar šalies vietas. Juk dažniausiai būtent mes patys, savos šalies gyventojai, nesame buvę gražiausiose kampeliuose. Tai bus puiki proga iš naujo pažinti gimtinę ir pabūti su antrąją puse visiškai kitoje aplinkoje.

5. Trokštantiems pailsėti namie

romantiškas savaitgalis namuose

 

 

„Visur gerai, bet namuose geriausia“ – byloja lietuvių liaudies išmintis. Neretai šiuolaikiniai žmonės taip skuba, „užsisuka“ streso ir nuolatinio bėgimo rate, jog namuose… Tik nakvoja. Tačiau turbūt sutiksite, jog būtent namai priverčia visiškai atsipalaiduoti ir atsipūsti, jeigu tik, žinoma, tai ramybės ir atokvėpio akimirkos. Tokiomis ir paverskite artimiausią savaitgalį.

Pasistenkite, jog namų ruošos darbai būtų padaryti darbo dienomis, kad laisvadieniai liktų atsaistyti nuo tvarkymosi ir buities smulkmenų. Užsisakykite maisto į namus arba nustebinkite mylimąjį pačių paruoštais kulinariniais šedevrais, pasižiūrėkite smagų filmą ar serialą, tiesiog pasikalbėkite ir paklauskite vienas kito, kaip sekasi. Kartais reikia tiek nedaug tam, kad priverstume šalia esantį žmogų pasijusti laimingu!