gallery

„Guardian“ sukūrė purvui atsparų dušo kabinoms skirtą stiklą

 

Šveičiant dušo kabinos stiklą, galima iki kaulo nusitrinti rankų pirštus, tačiau jis vis tiek netaps toks švarus, koks buvo tą dieną, kai atkeliavo į namus. Dėl muilo, kieto vandens apnašų bei valymo priemonių stiklas dažnai praranda skaidrumą, o nuo intensyvaus šveitimo – net ir susibraižo. Šiuolaikinės technologijos dušo kabinoms skirtą stiklą gali apsaugoti nuo dėmių susidarymo ir gerokai palengvina jo priežiūrą.

Stiklo fasadų gamintojas „Guardian“ sukūrė patentuotą jonų pluošto technologiją, kuri tarsi užsandarina stiklo paviršių ir apsaugo jį nuo korozijos. Dušo kabinoms skirtam stiklui „ShowerGuard“ gamintojas suteikia 10 m. garantiją ir užtikrina, kad jis išsaugos savo nepriekaištingą išvaizdą ilgus metus ir reikalaus minimalios priežiūros.

Dušo kabina – tai vieta, kur kasdien dėl naudojamo vandens, muilo, šampūno ir kitų prausimosi priemonių vyksta cheminės reakcijos, ir dušo kabinų stiklo sienelės pasidengia sukalkėjusiomis nuosėdomis, tampa šiurkščios bei praranda žvilgesį. Kad įprastas stiklas būtų nepriekaištingai žvilgantis, jį tenka kasdien valyti.

Ne pelno organizacijos EuroGeoSurvey atlikto tyrimo metu nustatyta, jog 55 proc. namų vartotojų Europoje tiekiamas vanduo yra kietas dėl jame esančio gausaus kiekio mineralų, ypač kalcio ir magnio. Būtent šie mineralai, ilgainiui kaupdamiesi ant dušo kabinų stiklo, virsta sunkiai įveikiamomis nuosėdomis.

ShowerGuard“ stiklas yra padengtas specialia danga, kuri aktyvuojasi grūdinant stiklą 600 laipsnių temperatūroje. Šios technologijos dėka stiklas tampa ne tik atsparus smūgiams, bet ir purvui“, – pažymi Vaidas Petkevičius, „Guardian“ rinkodaros vadovas Baltijos šalims.

Standartinės dušo kabinos vidutiniškai per penkerius metus susidėvi ir jas tenka keisti. „ShowerGuard“ – tai ilgaamžė investicija, kuri reikalauja labai nedaug priežiūros. „Tai ypač aktualu viešbučiams. Ši technologija – kol kas dar naujiena Lietuvos rinkoje, tačiau Vakarų Europos šalyse „Guardian“ sukurtas purvui atsparus stiklas, skirtas berėmėms dušų kabinų konstrukcijoms, sparčiai populiarėja. Jį renkasi ne tik viešbučiai, bet ir privačių būstų savininkai, vertinantys kokybę ir ieškantys ilgaamžio sprendimo savo vonios kambariui“, – teigia V.Petkevičius.

Dušo kabinų stiklo sienelių valymui tinka įprasti stiklo valikliai, tačiau reikėtų vengti priemonių su vandenilio fluoridu ir fosforo rūgštimi bei šiurkščių šveitimo šepečių, kurie gali pažeisti paviršių. „ShowerGuard“, skirtingai nei standartinis stiklas, neleidžia susidaryti nuosėdoms, tad jo priežiūrai tereikia minkštos šluostės ir šiek tiek langams skirto valiklio.

„Guardian“ nuotr.

Fischerhaus - CORNER_small