gallery

Baldai transformeriai – neįtikėtinos dizainerių idėjos

Tie, kas ieško baldų naujam būstui, ko gero, aplanko visas baldų parduotuves, kiek tik pajėgia. Tačiau ar jose randa to, ko ieškojo: kažką originalaus, išskirtinio, funkcionaus ar bent jau neatremiamo grožio?

Šis klausimas gali priversti atsidusti ne vieną. Tačiau neverta nuleisti rankų – galbūt kažkur pamatytą originalią baldo idėją galės įgyvendinti vietinis smulkus baldų gamintojas ar net jūs patys.

Valgomasis stalas – biliardas

Štai, kad ir tokia praktiška idėja – 2 stalai viename. Po nuimamu stalviršiu paslėptas biliardo stalas tiks net standartiniame bute. Po vakarienės svečiams ar namiškiams pramoga bus visuomet po ranka.

Valgomasis stalas-biliardas
Valgomasis stalas-biliardas

Transformuojama sofa

Reikia pripažinti, kad Italijos meistrai vieni originaliausių ne tik rūbų, bet ir baldų mados pasaulyje. Jie geba parinkti ne tik ypatingą funkciją baldui suteikiantį audinį, bet ir užtrauktuką pritaikyti net sofai. Italijos baldų gamintojo „Campeggi“ sukurtas minkštas lengvai transformuojamas baldas gali iš sofos virsti dviem foteliais ar net persirengimo kabina. Campeggi-Sosia sofa

konvertuojama-sofa-campeggi
Tranformuojamą sofą galima paversti foteliais 

Sofa ir foteliai – 7 viename

Atspėkite, kiek ši, iš pirmo žvilgsnio nedidelė sofa, gali patogiai susodinti žmonių? Nuimamos dvi sofos sėdimosios dalys virsta dviem foteliais, ranktūriai – dviem pufais, o ant likusios sofos dalies patogiai įsitaisys dar trys žmonės. Taigi – viena sofa – 7 žmonėms. Šis sprendimas taip pat priklauso „Campeggi“ dizaineriams.

Campeggi - sofa _foteliai

Viena sofa - 7 s4dimos vietos
Viena sofa – 7 sėdimos vietos

Funkcionali drabužinė

Nedaug vietos užimanti, bet itin talpi drabužinė gali tapti pačiu vertingiausiu ir mylimiausiu baldu namuose. Šioje didelę siuntų dėžę primenančioje drabužinėje gali tilpti visas vienos moters garderobas: rūbai, batai ir net kosmetika. Kinų dizainerės Jing Jing Naihan sukurta baldų-dėžių serija, kurioje yra ir TV spintelės -slėptuvės, „supakuojama“ lova, baras ir kt., sulaukė Londono bei Milano baldų bei dizaino ekspertų įvertinimo.

NAIHANLI_drabuzine2

Funkcionali dėžės - spinta
Funkcionali dėžė – spinta

 

Stalas – paveikslas

Tokia mintis į galvą gali šauti ne kiekvienam. Originalų sprendimą sukūrė jauna dizainerė, kurios darbų galima įsigyti jos  interneto parduotuvėje „IvyDesign“. Stalas paveikslas – šaunus sprendimas tiek moderniam, tiek nedidukui jaukiam būstui, kur norisi kuo labiau išsaugoti ir sutaupyti erdvės. Stalas puikiai tinka ir kambariui, ir atvirai virtuvei. Kai jis nereikalingas, keliais nesudėtingais judesiais, staliuką galima pritvirtinti prie sienos, kur jis virs paveikslu ar veidrodžiu.

 

Stalas-paveikslas
Stalas-veidrodis

stalas_paveikslas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuotr: naihanli.com; ivydesign.com; weburbanist.com; compeggi.com.