gallery

Mobiliosios programėlės būtinos šiuolaikiškam vyrui

Dauguma šiuolaikinių žmonių šiandien be išmaniojo telefono jaučiasi tarsi be rankų. Tačiau mobilusis be išmaniųjų programėlių nebūtų toks išmanus ir naudingas įvairiose gyvenimo situacijose. Kokios mobilios aplikacijos labiausiai paverčia šiuolaikiniam nuolat skubančiam vyrui darbe, kelyje, namuose ir nenumatytais gyvenimo atvejais?

Life Reminders – kad neužmirštumėte svarbiausių gyvenimo įvykių

Gyvenant aktyvų gyvenimą ir smarkiai įsisukus į kasdienius reikalus, galime užmiršti mums ir mūsų artimiesiems svarbius įvykius. Jeigu nenorite pražiopsoti pasimatymo, vizito pas gydytoją ar draugo gimtadienio, ši programėlė privalo būti jūsų telefone. Joje galite susikurti priminimus apie svarbius įvykius, skambučius, darbus – kai ateis metas, ką svarbaus turite nuveikti, išvysite telefono ekrane.

GPS ir eismo žėmėlapis Waze – siekiantiems taupyti laiką

Programėlė „Waze“ paremta informacija, kuria tarpusavyje dalinasi vairuotojai: kiekvienas eismo dalyvis joje gali žymėti spūstis, eismo įvykius, ar greičio tikrinimo taškus – visa tai galima matyti realiuoju laiku. Programėlėje esantis žemėlapis yra nuolatos atnaujinamas, o maršruto laikas kinta atsižvelgiant į sąlygas kelyje. Naudodamiesi programėle, galite surasti degalinę, kur mažiausios degalų kainos arba stebėti populiariausias lankytinas vietas, maršrutus ir sugaištą laiką kelyje, vykstant iki jų.

SofaScore – sporto entuziastams

Dauguma vyrų neįsivaizduoja savo gyvenimo be sporto varžybų. Ši programėlė skirta sekti futbolo, krepšinio, teniso, ledo ritulio, beisbolo ir kitų sporto šakų svarbiausius įvykius ir rezultatus realiuoju laiku. Beje, ji leidžia sekti situaciją ir Lietuvoje. Turint šią universalią programėlę, nereikės siųstis daug skirtingų, pritaikytų tik tam tikrai sporto šakai ar lygai.

Samsung S Health – sveikatos puoselėjimui

Ši mobilioji aplikacija ne tik motyvuos, bet ir padės sveikatingumo, mitybos klausimais, leis sekti širdies darbą ar netgi skaičiuoti kalorijas. Joje nesunkiai galėsite stebėti ir savo pažangą. Šios galimybės sukuria puikią alternatyvą sporto klubui bei skatina judėjimą gryname ore, kuris yra ypač naudingas sveikatai. Sportuokite!

Mano piniginė – mano išlaidos – finansų valdymui

Programėlė leidžia ne tik sekti asmenines išlaidas ir pajamas, bet ir stebėti bendrą šeimos finansinę situaciją. Joje galite pajamas ir išlaidas skirstyti į kategorijas, fiksuoti išleidžiamas sumas, rašyti komentarus ir skirstyti visa tai pagal datą bei laiką. Pateikiama informacija pateikiama vizualiai, apibendrinta grafikuose. Esant poreikiui, programėlę galima apsaugoti užrakto kodu.

Abox Swiss knife tools – programėlė nenumatytiems gyvenimo atvejams

Tai šveicariško peiliuko analogas jūsų išmaniajame telefone: balso įrašymas, kompasas, padidinamasis stiklas ar netgi meistro rinkinys, leisiantis tiksliai išmatuoti norimą objektą, vietoje įkalti vinį ir kokybiškai atlikti kitus buities darbus. Turėdami šią programėlę po ranka, būsite pasiruošę daugumai nenumatytų gyvenimo atvejų.