gallery

Žuvys. Horoskopas 2015 m.

Kaip ir praėjusiais, taip ir 2015 m. Žuvims teks atsiduoti darbui. Kvalifikacijos kėlimas ir gerų santykių su vadovais palaikymas užtikrins Jūsė sėkmę darbe.

Svarbiausia bus neprarasti optimizmo ir mąstyti pozityviai. Sėkmė jus aplankys antrame metų pusmetyje. Verslininkų laukia geri metai, ypač pradedančiųjų, kurie dar tik mokosi naujų verslo sąlygų.

Turiningas ir aktyvus laisvalaikis padės Žuvims išlikti energingiems. Nelikite abejingi savo sveikatai ir skirkite dėmesio savo finansų valdymui.

Meilės srityje Žuvims žvaigždės žada palankius metus.

Teks įveikti savo drovumą, jei nenorite prarasti galimybės užmegzti tvirtus santykius – tam palankus metas bus nuo sausio iki kovo. Tiems, kas ruošiasi santuokai, palankiausias periodas laukia balandžio – gegužės mėnesiais. Vienišoms Žuvims pirmąjį metų pusmetį žvaigždės žada labai palankų laiką naujai pažinčiai su pasiturinčia ar garsia asmenybe. Tie, kas dar nėra nusiteikę rimtiems santykiams, žvaigždės suteiks šansą pasinerti į romantišką nuotykį (birželio – rugsėjo mėn.), vėliau galėsite nutarti, ar šie santykiai turi perspektyvų.

Finansų srityje neišvengsite sunkumų, tačiau su jais pavyks susitvarkyti.

Panašu, kad 2015 m. jūsų piniginei bus gan palankūs. Daugiau išlaidų gali tekti skirti asmeniniams reikalams ir namams. Antroje metų pusėje finansiniai nepritekliai Žuvų nebeturėtų kamuoti. Žuvų verslininkų pajamos augs, o verslas sėkmingai plėsis kartu su naujų klientų ratu. Svarbiausia bus laikyti klientams duotų pažadų dėl kokybės ir terminų. Tai ypač aktualu bus toms Žuvims, kurios dirba paslaugų sektoriuje.
Profesinėje srityje Žuvims prireiks namažai pastangų įveikti bendradarbių sukeltus rūpesčius ar vyresniųjų kolegų spaudimą. Net ir puikiai susidoroję su jums patikėtu darbu, galite jausti nepasitenkinimą iš viršininko pusės, tad šiemet Žuvims reikėtų stengtis išlaikyti kuo geresnius santykius su savo bendradarbiais – prisitaikymas prie sąlygų, geranoriškumas ir savikontrolė bus geriausi pagalbininkai sunkiose situacijose.

Nepaisant to, už puikius darbo rezultatus Žuvys gali tikėtis didesnio atlyginimo.

Naujo darbo besidairančios Žuvys gali nesulaukti pasiūlymo, į kurį dėjo viltis.

Studentams, gimusiems po Žuvų ženklu, 2015 m. nebus nei labai ypatingi, nei labai prasti. Bebaigiantiems studijas metai gali pažerti netikėtų sunkumų, ypač daug pastangų teks įdėti tiems, kam mokslai sekasi tik vidutinškai. Pagerinti rezultatus žvaigždės padės iki balandžio, jei tam skirsite šiek tiek daugiau darbo ir susikaupimo.

 

Iliustracija: www.vector-eps.com