gallery

Vėžys. Horoskopas 2015 m.

 

Gimumsiems po Vėžio ženklu 2015 metų pirmoji pusė bus palanki, ypač finansų srityje. Šiemet turėsite nemažai galimybių užsidirbti.

Šie metai vieni tinkamiausių naujam būstui įsigyti. Kartu su naujais namais pritrauksite ir sėkmę kitose gyvenimo srityse.

Meilės reikalai. Ypač daug dėmesio iš Vėžių pareikalaus antroji pusė. Svarbiausia, nepasiduoti blogai nuotaikai ir neeikvoti jėgų bereikalingoms diskusijoms, geriau praleiskite daugiau laiko su savo partneriu romantiškoje aplinkoje, o retkarčiais suteikite vienas kitam daugiau laisvės. Žvaigždės bus nepalankios tiems Vėžiams, kurie galvoja apie skyrybas. Geriausia alternatyva – atviras pokalbis ir įsiklausymas į kito pageidavimus ir nuoskaudas.

Vienišiems Vėžiams meilės reikaluose ims geriau sektis nuo gegužės vidurio.

Antroje metų pusėje Vėžiams reikėtų pasirūpinti sveikata ir neignoruoti atsinaujinančių problemų. Taip pat būkite atidūs vairuodami ir eidami per gatvę.

Pinigai ir darbas – tai pagrindiniai dalytkai, kurie domins Vėžio ženklo atstovus 2015 m. Pats palankiausias metas daryti finansines investicijas, pradėti naujus projektus bus antroji balandžio savaitė.
Svarstantiems dėl naujo būsto ar automobilio įsigijimo reikėtų gerai apsvarstyti pasirinkimus ir galimybes. Žvaigždžių išsidėstymas gali nulemti Vėžio ženklo atstovų pajamų sumažėjimą, kuris gali užtrukti nuo birželio iki rugsėjo.

Nors metų pradžia, atrodys gan niūri ir lėtai besirutuliojanti, verslininkams 2015 m. bus palankūs. Antroje metų pusėje, nuo rugpjūčio vidurio, verslas turėtų įgauti didesnį pagreitį.

Jei finansus Vėžiams pavyks sėkmingai suvaldyti, darbo rinkoje antroje metų pusėje gali laukti nemalonumų, ypač tiems, kas dirba gamybos srityje. Nepalankiausias metas – spalis – lapkritis. Stengdamiesi greičiau išspręsti susidariusias problemas, venkite suteikti kreditą menkai pažįstamiems klientams. Panaši situacija laukia ir dirbančiųjų paslaugų srityje.

Tiems, kas svajoja susirasti naują darbą, pirmasis metų ketvirtis žada naujų perspektyvų. Ypač sėkmingas metas laukia tų, kurie ieškosi savo pirmojo darbo. Tuo tarpu studentų, ypač paskutiniojo kurso, laukia sunkus metas – teks gerokai padirbėti, kad pasiektumėte rezultatų, tik nepasiduokite mintims mokslus atidėti metams ar dar vėlesnei ateičiai.

 

Iliutracija:www.vector-eps.com.