gallery

Vandenis. Horoskopas 2015 m.

2015 m. žvaigždės palankios Vandeniams, planuojantiems įveikti naujas užduotis ir netikėtus tikslus. Pagaliau įtampa atslūgs ir 2015 m. galėsite mėgautis savo darbo vaisiais ir sukaupta darbo patirtimi.
Finansiškai nesijausite visiškai užtikrintai, teks atidžiai sekti pajamas ir išlaidas, tačiau šeimyninio gyvenimo stabilumas suteiks naujų jėgų.

Meilės reikaluose Vandeniams žvaigždės bus palankios. Ypač metų pradžia – tai tinkamas metas užmegzti naujus santykius. Tad teks nuspręsti, ar esate pasirengę ilgalaikiams įsipareigojimams.

Santuokoje gyvenantys Vandeniai taip pat pasiduos meilės kerams, įpatinga diena laukia liepos 1-ąją. Pasiruoškite ją tinkamai pažymėti ne tik savo kelndoroiuje, bet ir su mylimu žmogumi.

Finansų srityje Vandeniams žvaigždės nebus itin palankios, nors galima tikėtis papildomo uždarbio. Jei pinigai šiuo metu jums aktualiausias dalykas, vertėtų gerai peržiūrėti savo pajamų ir išlaidų santykį ir tuo vadovaujantis planuoti savo ateitį. Antrasis metų ketvirtis Vandeniams bus palankesnis – galima tikėtis didesnių pajamų, tačiau reikėtų vengti imti paskolas.

Vandenių, gimusių vasario 2-8 d. 2015 m. laukia sėkmė, kuomet net netikėčiausioms idėjoms bus lemta išsipildyti. Nesijaudinkite, jei tam neturite pakankamai išteklių – jie atsiras, kai to visai nesitikėsite. Teigiamos permainos turės labai didelės įtakos jūsų gyvenimui.

Žvaigždžių išsidėstymas nuo spalio 11 d. Vandeniams taps dar nepalankesnis, tad reikėtų atsargiau įvertinti didesnes investicijas.

Vandenių verslininkų laukia sėkminga metų pradžia – yra tikimybė išplėsti veiklą, ypač tiems, kas dirba su užsienio rinkomis. Palankus metas ir tiems, kas planuoja vykti į užsienį užmegzti naujus verslo ryšius.

Mažesnes pajamas gali gauti tie verslininkai, kurie veiklą vykdo kartu su partneriais – galimi tarpusavio nesutarimai, kurie atsilieps ir verslui. Geriausia išietis – pamėginti rasti kompromisų ir ieškoti savitarpio supratimo. Birželio – rugsėjo mėnesiais iškilusi nesėkmė versle gali sujaukti įprastą Vandenių darbotvarkę.

Šiuo periodu negalėsite atleisti vadžių – tik sunkiu ir nuosekliu darbu pavyks suvaldyti nesklandumus.

Pirmąjį metų pusmetį Vandeniams, ieškantiems naujo darbo galimybių, palankus metas tai padaryti, tačiau turite būti pasirengęs susidurti su naujais iššūkiais ir prisiimti daugiau atsakomybės. Tie, kas liks senojoje darbovietėje, metai atneš neblogų rezultatų, ypač jei teks keliauti į užsienį, iš kur galite parsivežti naujo projekto idėjų.

Studijuojančių Vandenių laukia gan įtemptas laikas – teks sutelkti visą dėmesį į studijas, jei ateityje planuojate pasiekti užsibrėžtų tikslų. Tolerancija ir savikontrolė padės įveikti sunkiausias aplinkybes.

 

Iliustracija: www.vector-eps.com