gallery

Svarstyklės. Horoskopas 2015 m.

2015 m. derindamos profesinį ir asmeninį gyvenimą Svarstyklės atiduos daug jėgų, tačiau įgis daug naujos patirties ir stiprybės.
Šiais metais gimusieji po Svartyklių ženklu gali sulaukti aplinkinių pripažinimo ir sugebėjimų įvertinimo, tačiau gresia pavojus pernelyg pasikelti į aukštybes ir tapti arogantišku.

Darbe nuo balandžio Svarstyklių laukia naujos galimybės, kurios turės teigiamos įtakos ir asmeniniame gyvenime.

Finansai. Kovą Svarstykles gali nudžiuginti padidėjusios pajamos, kurias palanku atsidėti ateičiai ar investuoti į naują būstą. Nuo birželio iki rugsėjo Svarstyklių lauks sunkesnis periodas, tačiau jį pevyks sėkmingai įveikti.

Nors asmeninės išlaidos, tikėtina, išaugs, Svarstyklėms pavyks suvaldyti pajamų ir išlaidų srautus.

Vesrlininkams Svarstyklėms seksis iškovoti naujas rinkas ir užmegzti naudingas pažintis verslo kelionių metu. Nors teks sunkiai dirbti, finansiniai metai bus sėkmingi.

Svarbiausia šio ženklo atstovams bus suvaldyti savo emocijas ir apsišarvuoti kantrybe, antraip įgysite daugiau priešiškai nusiteikusių, nei jus palaikančių partnerių. Venkite daryti išvadas neįvertinę situacijos iki galo. Tai galioja ne tik darbe, bet ir šeimoje, tad stenkitės su visais būti taktiškas.

Vienišas Svarstykles 2015 aplankys sėkmė meilės fronte žvaigždės bus palankios romantiškiems jausmams užgimti ir išsirutulioti į įlgalaikius santykius. III metų ketvirtis tam bus itin palankus.

Vedusioms Svarstyklėms šeima taps ramiu užutekiu, jei pavyks suvaldyti retkarčiais kylančias audringas emocijas. Nuo rugsėjo bus pats palankiausias metas mėgautis vedybiniu gyvenimu, praturtintu viena kita romantiška išvyka su savo antrąja puse.

Darbe 2015 m. Svarstyklių laukia profesinio augimo periodas – būsite optimistiškai ir energingai nusiteikę dirbti bei įrodyti savo gabumus. Tačiau nuo kovo iki liepos reikėtų neprarasti budrumo ir atidumo darbe, antraip galite prarasti iškovotas pozicijas. Ieškantys naujo darbo sulauks vertingo pasiūlymo.

Studijuojančioms Svarstyklėms palankus metas truks iki balandžio, tačiau vasaros metu nepasiduokite pagundai lengvam gyvenimui ir pramogoms – tai gali pridaryti bėdos.

 

Iliustracija: www.vector-eps.com/