gallery

Sunku patikėti, kad įmanoma: moteris per minutę persirengė net 14 kartų

 

Vieni žinomiausių pasaulyje greito persirengimo meistrų vyras ir žmona Sosas ir Victoria Petrosyanai pribloškė pasaulį savo gebėjimu neįtikėtinu greičiu keisti apdarus. Jiems priklauso ir pasaulio Gineso rekordas, kurį pora jau pagerino keturis kartus – vos per minutę Victoriai pavyko pakeisti net 14 apdarų.

Kaip jiems tai pavyksta, pamatykite čia

„Šimtus valandų praleidžiame tobulindami kostiumus, kad jų pakeitimas būtų nepriekaištingas ir sklandus. Negana to, norime, kad kiekvienas kostiumas ant Victorios ir atrodytų dailiai, ir šiaip būtų gražus. Dėl to ypač daug dėmesio skiriame detalėms. Kartais reikia pakeisti tūkstančius smulkmenų, kad viskas pavyktų ir atrodytų taip, kaip suplanavome“, – užkulisius pasakoja Sosas Petrosyanas.

Tradicinius greitojo persirengimo pasirodymus duetas pavertė moderniais šou, kuriuose susijungia mada, scenos menas, muzika, apšvietimas ir iliuzija. Negana to, pasirodymuose naudojamus aukštosios mados apdarus kuria pats Sosas. Pora privertė moteris patikėti, kad vieną įmantrų apdarą pakeisti dar įmantresniu įmanoma vos per kelias sekundes ir be didesnių pastangų. Visgi, žvaigždės atvirauja, kad pasirodymo metu svarbiausia ne apdarų kiekis.

„Mes nenorime parodyti tik tai, kiek suknelių per kuo trumpesnį laiką galime pakeisti. Mūsų tikslas per judesį, šokį ir magijos triukus papasakoti istoriją. Ir tai padaryti taip, kad žiūrovui būtų įdomu stebėti“, – sako S. Petrosyanas, anksčiau buvęs baleto šokėju.

Greitasis persirengimas laikomas viena brangiausių iliuzijos meno šakų. Vienas kostiumas paprastai tarnauja apie pusmetį, vėliau jis yra keičiamas nauju. Dėl didelės apdarų gausos ir tikslumo būtinybės, Sosas ir Victoria buvo priversti patys tapti ne tik dizaineriais, bet ir siuvėjais. Tiesa, atrodo, duetui šis darbas teikia ne mažiau malonumo, nei pasirodymai didžiojoje scenoje.

„Kostiumams visuomet perkame tik aukščiausios kokybės medžiagas, o po pasaulį keliaujame su savo siuvimo mašinomis“, – juokiasi Victoria Petrosyan.

Už savo meistriškumą Sosas ir Victoria buvo apdovanoti daugybe prestižinių iliuzijos pasaulio apdovanojimų. Be to, jie yra vieninteliai iliuzionistai pasaulyje, du kartus apdovanoti tarptautiniu „Merlin“ apdovanojimu, kuris laikomas magijos pasaulio Oskaru.

Šiuo metu Vokietijoje gyvenanti pora jau pasirodė daugiau nei pusšimtyje valstybių, o kovo 1–3 d. šį sąrašą papildys dar viena – Lietuva. Sosas ir Victoria buvo pakviesti prisijungti prie pasaulyje analogų neturinčio magijos meistrų projekto „The Illusionists“ ir su dar 6 iliuzijos asais pirmąjį pavasario savaitgalį viešės Vilniaus „Siemens“ arenoje, kur surengs net tris pasirodymus.