gallery

Skorpionas. Horoskopas 2015 m.

Karingai nusiteikę Skorpionai 2015 m. savo pranašumus mėgins įrodyti visose srityse – darbe ir versle. Tačiau vien tik agresyvaus puolimo neužteks, prireiks nemažai jėgų užsibrėžtiems tikslams pasiekti.

Pirmoje metų pusėje jums šaus idėja, kurią įgyvendinti sieksite visus metus. Jūsų sumanymams pritars ir palaikys antroji pusė, o nuo antrojo metų ketvirčio reikalai ims suktis žymiai sparčiau ir sėkmingiau, tuo pakeldami ūpą toliau siekti savo tikslo.

Nevedusiems Skorpionams antroje metų pusėje žvaigždės bus palankios naujai draugystei užsimegzti, kuri gali peraugti į rimtus santykius.

Napalankus metas Skorpionams numatomas nuo birželio vidurio iki liepos – šiuo laikotarpiu geriau nepriimkite jokių svarbių sprendimų, geriau juos atidėkite juos netolimai ateičiai.

Metų pradžia Skorpionams nebus itin palanki šeimos gyvenime – su antraja puse gali kilti nesantaika ir barniai. Jūsų partnerio iniciatyvos ir atvirų pokalbių dėka, šiuos nemalonumus galima bus išspręsti. Vienišiems Skorpionams susirasti antrąją pusę ypač palankus bus balandis.

Finansų srityje žvaigždės Skorpionams žada ne vieną tinkamą šansą padidinti savo pajamas, tačiau lengva nebus. Jūsų kelyje Saturnas yra numatęs ir kliūčių.

Profesionalai gali sulaukti darbdavio įvertinimo, kuris ženkliai atsispindės ir algalapyje. Verslininkų Skorpionų laukia gana sėkmingi metai – turėsite pakankamai lėšų plėtrai ar naujai užsibrėžtiems tikslamas įgyvendinti. Mažiau sėkmingi metai laukia dirbančiųjų gamyboje ar autotransporto srityse. Mados, prabangos prekių verslą turintiems Skorpionams žvaigždės bus palankios.

Studijuojantiems Skorpionams teks sunkiai paplušėti, kad pasiektų trokštamų rezultatų. Bebaigiantieji studijas gali net imti abejoti savo pasirinkimu, tačiau neskubėkite daryti skubotų sprendimų, geriau pasikliaukite vyresnio kolegos ar artimo asmens patarimu.