gallery

Šaulys. Horoskopas 2015 m.

Šauliams 2015 m. šypsosis fortūna – pasimokę iš praeities klaidų, sparčiai ir sėkmingai kilsite karjeros laiptais ar plėtosite savo verslą. Jūsų populiarumas ir profesinė kompetencija augs ligi 2017 m. – tai Jūsų laikas, kurį galite sėkmingai išnaudoti.

Nuo vasario iki kovo Šaulių laukia naujos galimybės. Verslo kelionės atneš pelną, o stabili finansinė situacija suteiks daugiau pasitikėjimo savimi. Tai bus jūsų sėkmės garantas.

Sėkmė gali apsvaiginti, tačiau nusileiskite ant žemės ir į veiklą žvelkite pragmatiškai.

Kelionės į užsienį praplės jūsų klientų ratą ir padės padidinti pajamas. Nepamirškite pasirūpinti savo sveikata – įsisenėjusius sutrikimus vėliau gali būti sunkiau įveikti. Stenkitės gyventi kiek įmanoma sveikiau, atsisakykite žalingų įpročių.

Meilės reikaluose žvaigždės nebus tokios palankios – prireiks nemažai pastangų ir supratimo, kad santykiai su antrąja puse neįsiūbuotų laivo. Antrąją liepos savaitę Venera Šauliams padės suvaldyti sitauciją santykiuose su mylimuoju, tačiau tik trumpam. Iki rugsėjo teks patiems ieškoti kompromisų pašlijusiems santykiams pataisyti. Būkite atlaidesni ir kantrūs.

Finansų srityje Šauliams žvaigždės numato palankų laikotarpį – pavyks daugiau uždirbti ir susilaikyti nuo nereikalingų išlaidų. Palankiausias laikas truks nuo metų pradžios iki balandžio. Šiuo periodu numatoma verslo plėtra Šauliams nesukels didesnių problemų ir sunkumų. Ypač palankūs metai laukia mados ir prabangos prekių verslo atstovams. Didelėms korporacijoms konkurenciją padidins naujos smulkios bendrovės, tad reikėtų stengtis daugiau dėmesio skirti savo nuolatiniams klientams.

Nuo birželio iki liepos pabaigos sėkmė versle gali nebeatrodyti tokia palanki – gali atsirasti netikėtų išlaidų, kurios turės lemiamos įtakos metų pelnui. Verslo kelionės ir veiklos plėtra naujose rinkose Šauliams ypač tikėtina ir palanki 2015 m.

Profesinėje srityje Šaulių laukia nelengvi išbandymai – auganti konkurencija, įtepti darbo terminai ir būtinybė išmokti naujų dalykų, kurie padėtų kelti kvalifikaciją. Palengvėjimas ateis tik nuo rugpjūčio – įtampa darbe atslūgs ir vėl galėsite mėgautis įprastiniu darbo ritmu.

Naujo darbo besidairantys Šauliai gero darbo pasiūlymo gali sulaukti balandžio -birželio mėn. arba rugpjūčio- rugsėjo mėn.

Studijuojantys Šauliai šiais metais kaip niekad pajus, kad tiklsui pasiekti reikia įdėti daug pastangų ir atsisakyti pramogų. Asmeninės ar finansinės problemos kai kuriems studentams gali sukelti nepasitenkinimą ir abejonių pasirinktu keliu, tačiau metų antroji pusė bus palankesnė, pavyks susikoncentruoti ir įveikti susidariusius sunkumus.