gallery

Ruduo – žiema 2016/ 17. Madingiausios salvos, siluetai, aksesuarai


Garsiausių mados namų kolekcijų pristatymai baigėsi, podiumai ištuštėjo, žiūrovai ir žiniasklaida išsiskirstė. Kokie įspūdžiai liko ir kokias naujas mados tendencijas buvo galima išvysti madų sostinėse nuo Niujorko, Milano, Londono iki Paryžiaus?

Spalvų gama

Žvalgantis po garsiausių mados namų kolekcijas, tikrai netenka nuobodžiauti – spalvų pasirinkimas, kurį šį sezoną siūlo dizaineriai, tikrai gan platus. Mėlyna, pilka, raudona, garstyčių geltona, sodri žalia – dominuojantys atspalviai.mada-2017-spalvu-palete

2017 m. spalvos
2017 m. spalvos

Siluetai

Alexander McQueen, Loewe, Balmain. Bottega Venetta, Balenciaga mados namai savo kolekcijose išryškino ir pabrėžė moters figūrą, įrėmindami ją į Viktorijos laikus primenančius korsetus.

Bellmain
Bellmain

Nepaisant šaltų orų, daugelis garsių dizainerių šiam sezonui siūlo pečius apnuoginančius apdarus – nuo palaidinės, suknelės, iki šiltų megztinių.

V formos gilios iškirptės, praplatinta, „išpūsta“ pečių linija, primenanti 80-ųjų laikotarpio disko stilių ir daugybė blizgučių – tokios detalės dominuoja šio sezono Dolce & Gabbana, Erdem, McQueen, Moschino, Valentino, Rochas kolekcijose.

 

 

 

 

 

 

 

Švelnus aksomas, regis, pažadino dizainerių įkvėpimą, ir aksominiai švarkeliai, suknelės, palaidinės tampa šio sezono top tendencija.

Fendi, Rochas, Valentino
Fendi, Rochas, Valentino

leopardas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leopardo kailio raštais mirgėjo viršutinių rūbų Givenchy, Bottega Veneta, Dries Van Noten kolekcijos.

 

Burberry, Marni, Prada mados namų pristatytose viršutinių rūbų kolekcijose gausu karinių ir jūreiviškų motyvų, kurie beveik ištrina ribas tarp moteriško ir vyriško stiliaus.

 prada

Prada, Burberry
Prada, Burberry

Aksesuarai – šalin kuklumą!

 

Šį sezoną garsiausi pasaulio dizaineriai, kurdami aksesuarus savo kolekcijoms, įkvėpimo dairėsi į tai, kas buvo „ant bangos“ prieš maždaug dvidešimt metų. Jei kadaise pankavote, galbūt savo papuošalų skrynutėje dar rasite akcentų, kurie bus madingi šią žiemą.

Auskaras nosyje, ar masyvūs ir vienas su kitu nederantys kaklo papuošalai, galbūt ir netaps visuotine mada, tačiau jei jaučiatės pakankamai laisva, jūsų fantazijai garsiausi pasaulio dizaineriai „uždegė žalią šviesą“.

Tad šalin kuklumą: masyvūs žiedai, grandinėlių virtinė sujuosta spynele – viskas tiks, jei tik taip pasipuošusi jausitės išsilaisvinusi ir nevaržoma!

Sezono aksesuarai
Sezono aksesuarai