gallery

Ožiaragis. Horoskopas 2015 m.

Rutina metų pradžioje vargins Ožiaragius, prireiks šiek tiek kantrybės ir optimizmo. Nors naujų galimybių karjeroje nepasitaikys, finansinė Ožiaragių situacija išliks stabili. Neskubėkite atsisakyti esamo darbo, net jei santykiai su darbdaviu taps įtempti – dabar dar ne laikas permainoms šioje srityje. Mylimo žmogaus palaikymas ir atidumas padės įveikti pirmojo pusmečio sąstingį.

Antra metų pusė bus sėkmingesnė. Šiuo periodu ištrūkti atostogoms bus gera mintis. Tai suteiks naujų idėjų ir pakels ūpą. Darbe ir versle Ožiaragius aplankys sėkmė – pasirašysite naudingų sandorių, kurie atneš pelną.

2015 m. Ožiaragiams reikėtų pasisaugoti išlaidų augimo ir neapleisti šeimos reikalų – būtų puiku, jei pavyktų išlaikyti balansą tarp darbo ir namų.

Meilės srityje Ožiaragių laukia palanki metų pradžia, tačiau antroje metų pusėje teks ieškoti kompromisų ir neleisti įsiplieksti neigiamoms emocijoms. Diplomatinėmis savybėmis apdovanoti Ožiaragiai randa sprendimus, kaip išspręsti krizes ne tik savo, bet ir kitų gyvenime.

Pavasarį Ožiaragiams norėsis jausmų atgimimo ir romantikos. 2015 m. vieniši Ožiaragiai gali sutikti savo gyvenimo meilę.

Finansai. 2015 m. Ožiaragiai turėtų peržiūrėti savo finansų valdymą, atsisakyti nereikalingų išlaidų ir atsidėti daugiau lėšų santaupoms. Palankiausias metas priimti sprendimus susijusius su investicijomis truks nuo sausio antrosios savaitės iki kovo vidurio.

Dirbantiems Ožiaragiams šiais metais atrodys, kad jų nevertina darbdavys, jausitės nepatenkinti ir darbu, ir darbo aplinka. Tačiaus neskubėkite priimti skubotų sprendimų – šiemet galimas jūsų profesinis įvertinimas ir algos padidėjimas. Keisti darbovietę Ožiaragiams palankiausias metas rugpjūčio-rugsėjo mėn.

Verslininkus Ožiaragus veikloje lydės sėkmė, tačiau rūpesčių gali sukelti darbuotojai ar nauji klientai. Augimo gali tikėtis dirbantiesji su prabangos prekėmis ar paslaugomis, tačiau statybų ir finansų sektoriuose e dirbantys Ožiaragiai turėtų neprarasti budrumo, ypač imdamiesi naujų projektų. Plėtrai nepalankus metas – rugsėjis. Naujiems sumanymams realizuoti tinkamiausias periodas Ožiaragiams prasidės paskutiniame metų ketvirtyje.

Studentams Ožiaragiams šiais metais norėsis mesti mokslus, tačiau prieš žengdami tokį žingsnį gerai apsvarstykite. Baigusiems studijas 2015 m. balandį nusišypsos sėkmė ir džiaugsitės savo sunkaus triūso rezultatais.

 

Iliustracija: www.vector-eps.com