gallery

Mergelė. Horoskopas 2015 m.

 

Žvaigždės Mergelėms žada nemažai permainų profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime, tik siekiantiems jomis pasinaudoti, teks intensyviai dirbti ir išmokti suvaldyti emocijas.

Finansų srityje Mergelės jausis gan užtikrintai, jei pavyks susilaikyti nuo išlaidavimo ir pinigų skolinimo artimiems giminaičiams.

Šiais metais gimę po Mergelės ženklu gali sulaukti netikėtų pajamų – tikimybė, kad tai nutiks sausio – vasario mėn. ypač didelė.

Nuotaikų svyravimai Mereglėms gali trukdyti užmegzti ilgalaikius santykius su partneriu, tačiau birželio antroje pusėje palankiai išsidėsčiusios žvaigždės nuties meilės tiltą, kuris gali nuvesti pas vaikystės draugą.

Rugpjūčio mėn. reikėtų vengti konfliktinių situacijų, kurios gali sugriauti santykius. Teks ieškoti kompromisų ir suteikti antrajai pusei daugiau laisvės. Vedyboms tinkamiausias metas truks nuo balandžio iki birželio, o vedusioms poroms santykiams sustiprinti vertėtų šiuo metu leistis į romantišką kelionę.

Verslininkams, gimusiems po Mergelės ženklu žvaigždės bus palankios metų pradžioje, tačiau nuo kovo vidurio, dėl Saturno įtakos, gali iškilti sunkumų. Ypač atidžiai sekti rinką turėtų prekyboje ir su vertybiniais popieriais dirbančios Mergelės

Naujo darbo besidairančioms Mergelėms šiais metais būtų geriausia susilaikyti nuo tokių permainų, tačiau sulaukus gero pasiūlymo, jo atsisakyti neverta.

Šiemet Mergelėms reikėtų vengti konfliktų su darbdaviu ir šeimos nariais, kad žodis, žvirbliu išskridęs, negrįžtų jaučiu.

 

Iliustracija: www.vector-eps.com