gallery

Liūtas. Horoskopas 2015 m.

 

Liūtai 2015 m. praleis panirę į apmąstymus ir ateities planavimą. Norėsis šiuos planus kuo greičiau realizuoti, tačiau atrodys, kad šie metai slenka pasyviai, o idėjoms nelemta išsipildyti.

Reikalai pajudės antrą metų ketvirtį ir Liūtų strateginio mąstymo ir planavimo triūsas virs realiais pasiekimais gyvenime.

Finansų srityje Liūtai jausis saugūs ir užtikrinti, tačiau ramybės neduos lėtos permainos. Nusiraminkite ir nepasiduokite pykčiui ar pavydui, jei kitiems sekasi geriau. Liūtai bus pasiruošę įvairiais būdais padidinti savo pajamas ieškodami papildmomo darbo ar mėgindami rizikingas investicijas. Būkite atsargūs, nes nuo pervargimo gali imti šlubuoti sviekata.
Liūtai verslininkai stengsis išnaudoti įvairias galimybes, kurioms prireiks naujų investicijų, tačiau jų vengti reikėtų birželio – rugsėjo mėnesiais. Prieš imantis naujų projektų, vertėtų atlikti išsamesnius rinkos tyrimus ir neskubėti investuoti. Ypač nepalankios investicijos į gamybos sektorių.
Meilė ir šeima. Vedusius Liūtus palaikys atroji pusė, kuri stebins dėmesiu. Antroje metų pusėje žvaigždės bus palankios vienišiems Liūtams, tačiau jei dar jaučiate, jog nesate pasirengę rimtiems įsipareigojimams, nepasiduokite šeimos narių spaudimui – viskas išsispręs su laiku. Rugsėjo mėnesį meilės reikalams spręsti bus pats tinkamiausias metas.

Darbo ieškantys Liūtai turės įrodyti, ko yra verti. Gero darbo pasiūlymo sulaukti galima tikėtis nuo vasario iki kovo vidurio. Antro šanso galima tikėtis sulaukti rugsėjo – spalio mėn. Tie, kas ieško naujų darbo pasiūlymų, palankaus meto sulauks antroje metų pusėje, o pirmą pusmetį vertėtų pagilinti savo žinias bei kompetenciją.

Studentams 2015 m. bus palankūs, tačiau nereikėtų skubotai priimti naujų iššūkių ar pasiūlymų. Planuojantiems išvykti studijuoti į užsienį verta pasverti visus “už” ir “prieš”, nes aklimatizacija naujoje aplinkoje gali tapti tikru išbandymu.

 

 

Iliustracija: www.vector-eps.com.