gallery

Kokiems zodiako ženklams geriausiai sekasi sodininkystė?

Po kokia žvaigžde esame gimę lemia, ne tik mūsų būdą, charakterį ar likimą, bet net ir sėkmę sodininkystėje. Zodiako ženklai atstovauja keturias stichijas – orą, vandenį, ugnį ir žemę. Būtent šios stichijos itin svarbios mūsų sodo ir daržo augalams. Ar žinote, kokią stichiją į savo sodą atnešate jūs?

Avinas – tai ugnies ženklas, kuri atneša sausrą. Šio ženklo atstovams tinka auginti šaknines daržoves ir vaisius, kuriuos tinka sandėliuoti (konservuoti žiemai). Šiems sodininkams taip pat būtina pasirūpinti sodo kenkėjų (pelių ir piktžolių) naikinimu, kad derlius dar labiau nenukentėtų.

Jautis – tai žemės ženklas, nešantis drėgmę, kuri užtikrina puikų derlių. Jaučius lydi sėkmė sodinant ar persodinant įvairius augalus. Jiems ypač pavyksta užsiauginti kietašaknes daržoves tokias kaip bulvės ar burokai, tačiau ne prasčiau jų daržuose uždera salotos, kopūstai ar špinatai.

Dvyniai – tai oro ženklas, kurį lydi sausra ir nederlius. Dvyniams kaip ir avinams tinka auginti šaknines daržoves ir vaisius, kuriuos tinka sandėliuoti žiemai. Beje, šio ženklo atstovams „paklūsta“ meliono sėklos, gali būti, kad tai – šio ženklo slapta verslo sėkmė?

Vėžys – vandens ženklas, kuris žemei neša drėgmę ir be abejo gerą derlių. Šio ženkoo atstovai – patys sėkmingiausi sodininkai, kurių rankomis pasodinti, persodinti ar įskiepyti augalai puikiai prigyja ir dera.

Liūtas – tai ugnis, kuri viską išdžiovina ir naikina. Nuo šios stichijos galima pasislėpti tik po žeme, tad liūtams tiktų auginti šaknines daržoves ir vaisius tinkamus sandėliuoti žiemai. Šio ženklo atstovams taip pat reikėtų atidžiai sekti, ar jų sode ir darže neįsisuko kenkėjai.

Mergelė – tai žemės ženklas, pasižymintis ne itin dideliu derlingumu ir nešantis drėgmę, kuri patinka tik kai kurioms gėlėms ir vynuogių rūšims. Šio ženklo atstovai turėtų atidžiai prižiūrėti savo puoselėjamą sodą ar daržą ir pasirūpinti, kad jų neapniktų piktžolės ir kitokie kenkėjai.

Svarstyklės – oro ženklas, pasižymintis drėgme ir vidutinišku derlingumu. Šio ženklo atstovai gali būti puikūs gėlininkai, žolininkai ar vynuogių augintojai. Jiems tinka sodinti vaistažoles, o taip pat ir šakniavaisius.

Skorpionas – vandens ženklas, nešantis vaisius ir drėgmę. Šio ženklo atstovai sėkmingai gali auginti daugumą ištverme pasižyminčių kultūrų, o taip pat ir vynuoges. Skorpionų persodinti augalai puikiai prigyja.

Šaulys – ugnies ženklas, kurį lydi sausra ir nederlius. Jiems labiausiai tinka auginti svogūnus ir vaismedžius, o taip pat jiems puikiai sekasi žemės derbai.

Ožiaragis – žemės ženklas, pasižymintis derlingumu, bet kurį lydi sausra. Jiems puikiai tinka sodinti bulves ir šakniavaisius ar kitus atsparius augalus. Ožiaragiams puikiai sekasi skiepijimas ir genėjimas, augalų tręšimas.

Vandenis – oro ženklas, kurį lydi sausra ir menkas derlius. Tinkamiausia jiems auginti šakniavaisines daržoves ir vaisius, tinkamus sandėliavimui žiemai. Vandeniams ypač tinka auginti svogūnus, tačiau jiems reikėtų atidžiai naikinti sodo ir daržo kenkėjus.

Žuvys – vandens ženklas, kuris neša drėgmę ir puikų derlių. Žuvims labai gerai sekasi augalų persodinima ir sėja. Ypač didelio derliaus šio ženklo atstovai sulaukia iš šakniavaisinių daržovių.

Jei jūsų zodiako ženklo prognozės sodininkystei ir daržininkystei nėra itin palankios, nenusiminkite, pasikvieskite į talką žemės ar vandens ženklo atstovus, kurių rankomis pasodinti augalai atneš jums puikų derlių!