gallery

Kokie megztiniai madingi šį sezoną?

Šaltas sezonas neįsivaizduojamas be šilto ir jaukaus megztinio. Šį 2017/2018 rudens žiemos sezoną vis dar populiarūs platūs tarsi per dideli megztiniai, tačiau kūno linijas išryškinantys siluetais taip pat nenusieleidžia mados kaprizams.

Klasikinis prigludęs megztukas aukštu kaklu, ko gero, niekuomet neišeis iš mados, nes jis dera ir prie oficialios aprangos, ir prie laisvalaikiu dėvimų džinsų. Populiariausios sezono spalvos – pilka, juoda, balta, raudono vyno atspalviiai.

Plonesnį megztuką aukštu kaklu galima derinti ir su suknele, ar pasivilkti po trumpu megztiniu.

Ilgi megztiniai taip pat madingi šį sezoną. Juos galima vilkėti kaip trumpas sukneles ar derinti su įvairiomis kelnėmis. Derinys su sijonkelnėmis atrodys dar įdomiau ir išraiškingiau.

Jil Sander, Les Copains

Trumpi megztukai puikiai dera prie sijonų, suknelių ir kelnių paaukštintu liemeniu. Šį  sezoną iškirtinis mezgtinių bruožas – pūstos rankovės.

Aquilano Rotondi, Les Copains, Fay

Dizaineriai nebijo eksperimentuoti ne tik su spalvomis, raštais, be ir su įvairiomis medžiagomis bei aplikacijomis. Šį sezoną  dizainerių kolekcijose galima pamatyti megztinių su išmegztais raštais, blizgančiomiss detalėmis ar net medžiaginiais įsiuvais.  Prie ekstravagantiško megztinio puikiai dera laisvai krintantis sijonas ar kelnės.

Missoni
Les Copains, Alberta Ferreti
Krizia,Tods
Laura Biagioti, Prada
Laura Biagiotti