gallery

Kaip pasipuošti ugninės Beždžionės metų sutikimui?

Sutinkant Beždžionės metus ne tiek svarbu, kokios spalvos ir fasono rūbą pasirinksite – svarbiausia, kad būtumėte apsirengę taip, jog galėtumėte jaustis patogiai ir linksmai švęsti. Kokios spalvos palankios ugninės beždžionės metais? Pasižiūrėkime į liepsną – joje rasime ir raudoną, ir geltoną, ir mėlyną, ir žalią. Visa ši paletė ir yra laimingosios Naujųjų metų spalvos.

Pagal Kinų choroskopą Beždžionė – linksmas ir nenuspėjamas gyvūnas, tad Naujuosius metus reikėtų sutikti taip, kad būtų linksma. Nebijokime pašėlti ir karnavalinėmis kaukėmis bei kostiumais aprengti ne tik savo vaikus, bet ir pasipuošti patys!

Kaip pasipuošti sutinkant 2016-uosius metus?

Astrologų patarimai kiekvienam zodiako ženklui

Avinas. Rinkitės rūbą, kuris pabrėžtų jūsų romantišką būdą. Šilko suknelė ar natūralaus pluošto palaidinė bei sijonas Jums puikiai tiktų Naujųjų metų sutikimui. Tik napmirškite prie garderobo priderinti ir kažką raudono – vėrinį ar auskarus.

Jautis. Didesnį dėmesį skirkite aprangos detalėms – papuošalams ir bižuterijai. Auksiniai auskarai, brangaus metalo vėrinys jums turėtų padėti prisivilioti sėkmę Naujaisiais metais.

Dvyniai. Norite, kad Naujieji metai jums būtų dvigubai laimingesni? Tuomet Naujųjų sutikimui įsigykite ką nors naujo. Pavyzdžiui, dvi vienodas apyrankes ir jas vakarėlyje mūvėkite ant abiejų rankų. Negi manėte, kad kitąmet semti sėkmę pajėgsite viena ranka?

Vėžys. Šio ženklo atstovams Naujųjų metų vakarėliui labiausiai tiktų kaukė, kuri sukurs intrigą ir sužadins kitų svečių smalsumą.

Liūtas. Taip, Liūtas – džiunglių karalius, tad kodėl gi nepasipuošus karūna ar diadema. Tegul net raudonoji Beždžionė ateina jums nusilenkti!

Mergelė. Jums Naujųjų sutikimui teks įsigyti naują suknelę – romantišką, egzotiško audinio. Na, o jei vakarėlį ketinote praleisti su džinsais, tai bent pečius apsigaubkite prabangia skara.

Svarstyklės. Būtinai pasipuoškite jei ne kailiniais, tai bent apdaru su kailio detalėmis.

Skorpionas. Nebijokite žaismingai pasirinkti garderobą Naujųjų sutikimui. Ekstravagantiška suknelė, mini sijonas ar palaidinė su gilia iškirpte. Gal kitoms vakaro viešnioms tai ir nepatiks, bet Jums tai tinka!

Šaulys. Regis, šių metų karnavale geriausiai jausitės su savo kasdiene apranga. Vis dėlto, kambarines šlepetes padėkite į šalį ir pasipuoškite paprasta, klasikinio stiliaus neįmantria suknele, kuri tik dar labiau paryškins jūsų eleganciją.

Ožiaragis. Šiemet sutikite Naujuosius pasipuošę šviesių atspalvių rūbais, pavyzdžiui, šviesaus audinio kelnėmis ir palaidine. Prie rūbų nepamirškite ir detalių iš ugninės Beždžionės spalvų paletės.

Vandenis turės nemenkai pasistengti, kad įtiktų Beždžionei. Ką gi, teks spintoje susirasti kažką blizgančio – suknelę and bent jau palaidinę.

Žuvys. Sužavėkite uginę Beždžionę ne prašmatnia šukuosena, bet įspūdingu galvos apdangalu. Pavyzdžiui, skrybėlaite su vualiu. Idealu, jei ji bus raudona.