gallery

Kaip išsirinkti tinkamą paltą? Sezono naujiena: paltai-transformeriai

 

Nė nepastebėjome, kaip pašėlęs ruduo medžius nurengė, o žmones paskatino įsisupti į šiltesnį apdarą. Kaip jį pasirinkti, kaip jaustis moderniai, elegantiškai ir patogiai, „Namų šeimininkės“ konsultavosi su „In Avati“ paltų kūrėjais.

Ieškokite įvairovės

Skirtingai nei sijonuką ar švarką, paltą dėvėsite 4-5 mėnesius, tad jį rinkdamosi turite įvertinti aprangos stilių, pasvarstyti, ar dažniau segite sijoną, ar mūvite kelnes, ar mėgstate griežtas linijas, ar jus žavi romantiški akcentai.

Šių metų „In Avati“ kolekcijoje pristatomi paltai-transformeriai, kuriuos galite modeliuoti pagal nuotaiką: atsegate užtrauktuką – paltas virsta puspalčiu, atsegate rankoves – vilkite modernią liemenę, pakeičiate detalę – atrodote vėl kitaip.

Toks modelis tinka jaunoms, energingoms, ieškančioms ir… neturinčios per daug vietos spintoje, bet norinčioms stebinti aplinkinius savo pasirinkimu.

Spalvos: kiek jų rudeniniame lape?

Rudeninis paltas turi išlikti rudeninis, atskleidžiantis šio metų laiko spalvas ir patraukiantis akį. „In Avati“ spalvų paletėje – per 20 pavadinimų. Saulės ilgesiui nuraminti – geltoni, garstyčių, oranžiniai, raudonų plytų atspalviai. Prie tamsesnio metų laiko, rudens, prisitaikyti – magnolijos, samanų, žaliųjų alyvuogių. rusvi, rudi ir t.t. Žiemai ir bet kuriam metui – tamsiai mėlyni, juodi, raudoni.

Svarbu vidus
Kiek dėvėsite paltą, kaip jausitės jį nusivilkdami, priklausys nuo pirkėjui nematomo gamybos proceso. Todėl visada svarbu apžiūrėti abi palto pusės.

Pamušalas turi būti šiek tiek užlenktas – taip jis nesuplyš, be to, nebus varžomi judesiai. Svarbu ir pamušalo apvadai: kaip jie dera prie palto ir pamušalo spalvos, kas jais akcentuojama, kaip jie prisiūti.

Ilgas ar trumpas?

Kaip pasirinkti palto ilgį? Tai ne tik grožio, bet ir patogumo klausimas. Jei dažniau mūvite kelnes, nuolat tenka keliauti automobiliu, patogiau jausitės su puspalčiu. Beje, trumpesnis paltukas taip pat puikiai derės prie klasikinio kostiumėlio, pieštuko formos sijono ir gražių ilgaaulių.

Ilgas paltas ne tik labiau šildys, bet ir suteiks daugiau elegancijos ypatingesnėms progoms: prie vakarinės suknelės ar dalykinio klasikinio kostiumėlio.
Net ir dėvėdama džinsus su ilgu paltu būsite elegantiška, o pritaikius įdomesnių aksesuarų – šalį, rankinę, pirštines bei avalynę – susikursite originalų stilių.

 

 

Nuotr. „In Avati“, daugiau „In Avati“ paltų modelių žiūrėkite čia.