gallery

Kaip atsikratyti celiulito?


Apelsino žievele praminta moterų bėda, kuri, pasirodo, gali kankinti ir vyrus, kosmetikos pramonei padeda užsidirbti milijonus. Tačiau ar iš tikrųjų yra veiksmingų kremų ir tepalų, kurie padėtų atsikratyti celiulito?

Kas yra celiulitas?

Celiulitą sukelia raumenų atrofija. Netreniruojami raumenys tampa silpni, suglebę ir tarsi “atšoka” nuo odos. Todėl šios problemos pažeistos vietos atrodo tokios grublėtos, nelygios ir su ryškiai matomomis riebalų sankaupomis.
Pasak specialistų, kremai celiulito “gydymui” gali būti neveiksmingi, nes jie veikia tik odą, o ne po ja esančius raumenis, kur ir glūdi visos problemos esmė. Net ir atsikračius viršvorio įvairiomis dietomis gali nepavykti atsikratyti apelsino žievelės nuo šlaunų. Celiulitas gali kankinti ne tik stambesnes, bet ir itin lieknas paneles bei moteris.
Gera žinia, jog apelsino žievelės galima atsikratyti natūraliu būdu neinvestuojant į prabangius losjonus ir kremus.

Kaip atsikratyti celiulito?

Pirmiausia, nustokite naudoti anticeliulitinius kremus ir kitas kosmetines priemones, kurios tikriausiai jūsų problemos neišsprendė net ir po intensyvios terapijos, trukusios ištisus mėnesius.
Ar išbandėte kūno įvyniojimo seansus kosmetikos salonuose? Šios procedūros gerokai paplonina kišenę, tačiau ne riebalų sankaupas ant šlaunų.
Celiulitas nėra genetiškai paveldima bėda. Vienintelis efektyvus sprendimas, padedantis jo išvengti – speciali mankšta.

Anticeliulitinė mankšta. 5 paprasti pratimai kasdienai

1. Atsiklaupkite ant žemės ir atsiremkite alkūnėmis, dilbiais ir delnais į grindis. Nugarą laikykite tiesiai. Dabar pakelkite dešinę koją 90 laipsnių kampu į viršų ir laikykite šioje padėtyje kelias sekundes. Lėtai nuleiskite koją žemyn ir vėl iš lėto kelkite aukštyn. Pratimą pakartokite keletą kartų kita koja.
2. Atsiremkite nugara į sieną. Kojos pečių plotyje. Iš lėto tūpkite, kol blauzdos ir šlaunys sudarys statų kampą. Pamėginkite šioje pozoje išsilaikyti apie pusę minutės ir iš lėto atsistokite. Pakartokite pratimą penkis kartus.
3. Atsistokite tiesiai, kojos suglaustos. Dešine koja ženkite žingsnį į priekį ir padarykite įtupstą. Kairė koja lieka šiek tiek sulenkta už nugaros. Abiejų kojų keliai sulenkti maždaug 90 laipsnių kampu. Pabūkite šioje pozoje kelias sekundes ir atsistokite. Pakartokite pratimą kita koja.
4. Laivelis – tai pratimas, kurį kiekvienas prisimename nuo mokyklos laikų. Atsigulkite ant grindų. Pakelkite rankas ir kojas nuo žemės ir pasisupkite ant pilvo keletą kartų pirmyn ir argal.
5. Atsigulkite ant nugaros. Kojos sulenktos per kelius. Kelkite dubenį nuo žemės į viršų, įtempdami sėdmenų raumenis. Pabūkite šioje pozoje keletą sekundžių ir iš lėto nuleiskite sėdmenis ir nugarą ant žemės. Kartokite pratimą penkis kartus.
Lipimas laiptais, šokinėjimas per virvutę taip pat labai efektyvūs pratimai, padedantys sustirpinti kojų raumenis ir atsikratyti celiulito.