gallery

Į „Cirque du Soleil“ parduoti beveik visi bilietai, skelbiamas paskutinis papildomas pasirodymas

Likus daugiau nei keturiems mėnesiams iki „Cirque du Soleil“ viešnagės Vilniaus „Siemens“ arenoje, parduoti beveik visi bilietai į Jameso Camerono kino juostos „Įsikūnijimas“ įkvėptą šou „Toruk – the First Flight“. Atsižvelgdami į žiūrovų prašymus, šou organizatoriai skelbia paskutinį papildomą pasirodymą, kuris įvyks gegužės 22 d., trečiadienį.

Su kiekvienu apsilankymu „Cirque du Soleil“ į „Siemens“ areną pritraukdavo vis daugiau žiūrovų, tačiau „Toruk – the First Flight“ muša rekordus.

„Tai kol kas perkamiausias „Cirque du Soleil“ šou Lietuvoje. Į anksčiau paskelbtus šešis pasirodymus jau parduota daugiau nei 14 tūkst. bilietų. Labai džiaugiamės, kad su „Cirque du Soleil“ atstovais suradome galimybių parodyti dar vieną papildomą šou, nes beveik visi iki šiol Lietuvoje viešėję „Cirque du Soleil“ šedevrai šalies publikai buvo rodomi po 6 kartus“, – sako renginį organizuojančios bendrovės „Seven Live“ vadovas Tomas Inčikas.

Organizatoriai atskleidžia, kad be papildomo pasirodymo šiuo metu yra deramasi ir dėl papildomų bilietų paleidimo į prekybą anksčiau paskelbtuose šou. „Šiuo metu į kitus šou yra likę po maždaug 100 bilietų. Tai labai nedaug, ypač stebint, kad dažnai nutinka taip, jog vos per vieną dieną nuperkami keli šimtai bilietų“, – skaičiuoja T. Inčikas ir ragina suskubti dvejojančius.

„Toruk – the First Flight“ Vilniaus „Siemens“ arenoje bus rodomas gegužės 22–26 d. Iš viso jis bus parodytas 7 kartus. Bilietus platina „Tiketa“.

Jameso Camerono kino filmo „Įsikūnijimas“ įkvėptas „Toruk – The First Flight“ nukelia žiūrovus į egzotišką Pandoros planetos pasaulį ir pasitelkiant vaizduotę, atradimų džiaugsmą ir neribotas žmogaus galimybes panardina į neįtikėtino pasakojimo odisėją.

Šou ištraukas galite pamatyti čia:

„Toruk – The First Flight“ – tai odė Pandoros čiabuvių genties – navių – ryšiui su gamta ir jų tikėjimui, kad viskas, kas gyva, tarpusavyje susiję. Tačiau šou pasakoja kiek kitokią istoriją nei matėme Jameso Camerono filme: nukelia į gerokai ankstesnius laikus – tūkstančius metų prieš pasirodant kino filmui „Įsikūnijimas“ ir gerokai anksčiau nei į Pandorą įžengė bet koks žmogus.

„Toruk – the First Flight“ bus jau penktasis „Cirque du Soleil“ šou, kurį savo šalyje galės išvysti Lietuvos žiūrovai. Vilniaus „Siemens“ arenoje jau parodytas „Saltimbanco“, „Alegria“, „Quidam“ ir „Varekai“.