gallery

Geriausios nemokamos aplikacijos iPhone’ų savininkams

Milijonai žmonių šiandien naudojasi išmaniaisiais telefonais ir jų teikiamais privalumais. Mobiliosios aplikacijos suteikia daug neatrastų galimybių, tačiau kaip atsirinkti tinkamiausias iš daugiau nei milijono, kurias siūlo iTunes? Štai 20 išbandytų ir patikrintų pasiūlymų.

Lumosity

Lumosity programėlė sukurta remiantis pažinimo mokslo technologijomis ir suteikia vartotojams galimybę kasdien atikti “proto mankštą” žaidžiant tam tikrus smagius žaidimus, kurie lavina ir stiprina smegenų “raumenis”. Vartotojai susikuria savo paskyrą ir pasirenka, kokias protines galias norėtų treniruoti, o programa sukuria individualiai pritaikytų kasdienių pratimų rinkinį. Programėlė skaičiuoja jūsų rezutatus ir atitinkamai parenka užduočių sudėtingumą. Taip kasdien treniruoidamiesi jūs galite nuolat tobulėti.

Johnson & Johnson 7 minučių mankšta

Ši mibili aplikacija skirta tiems, kas dažnai sau priekaištauja, kad ir vėl neturėjo laiko nueiti į sporto klubą ar baseiną. Programėlė siūlo 7 minučių mankštą, kurią galėsite atlikti sėdėdamas darbe ant kėdės ar prie savo darbo kabineto sienos. Mankštelės – skirtingo intensyvumo ir trukmės. Vaizdeliai padės geriau suprasti, ko reikalauja šis individualus treneris.

GT Racing 2

Su šia aplikacija galėsite pajusti tikrą lenktynių azartą: 60 automobilių, 13 lenktynių trasų, įvairūs rungtyniavimo tipai ir tūkstančiai skirtingų lenktynių renginių bei galimybė pasivaržyti su kitais žaidėjais. Puikūs grafikos efektai ir iššūkiai, tokie kaip lenktynės įvairiomis oro sąlygomis, suteiks tikrai daug azarto.

Brewster

Programėlė leis jums sujungti visus kontaktus tiek telefone, tiek socialiniuose tinkluose į vieną kontaktų knygą. Jei naudojatės Facebook, LinkedIn, Gmail, Instagram ar kitais, programa surūšiuos jūsų draugų kontaktus – ne tik telefonio numerius, bet ir elektroninio pašto, socialinių tinklų adresus į vieną vietą. Be to, progarmėlė turi ir paieškos sistemą, kuri leis kontaktus atsirinkti pagal miestą, darbovietę ir kt.

WhatsApp

Tai nepaprastai paprasta, kartu su telefono kontaktais automatiškai sinchronizuojama žinučių siuntimo programėlė. Jos naudotojai gali siųsti tekstinius, vaizdo ir balso, o taip pat ir trumpas vaizdo žinutes. Pirmieji metai programėlės naudotojams nieko nekainuoja.

QuizUp

Ši populiari programėlė, siūlanti testus įvairiais klausimais, naudojama visame pasaulyje. Vartotojai gali pasirinkti temą ir varžytis su kitais žaidėjais visame pasaulyje. Turnyruose, kurių esmė – kuo greičiau atsakyti į klausimus, skaičiuojami kiekvieno žaidėjo balai. Be to, dalyviai gali padiskutuoti ar aptarti pateiktus klausimus.

Camera Awesome

Su šia programėle galėsite tapti tikru fotografu profesionalu. Aplikacija padės jums sukurti unikalias fotografijas, vienu paspaudimu pritaikyti filtrus, redaguoti vaizdus ir tuoj pat jais pasidalinti su draugais socialiniuose tinkluose.

Plants vs. Zombies 2

Kelionių metu ar laukiant prie stomatologo durų galima greitai prarasti laiko nuovoką, įsijungus šį žaidimą, kuris nukelia į senovės Egiptą. Apginkite savo gynybos bokštą nuo įkyrių priešų ir saugokitės: zombiai atrieda atidunda!

Merriam-Webster Dictionary

Populiarusis žodynas, praturtintas interaktyviomis funkcijomis, jūsų telefone veiks net neprisijungus prie interneto. Tad bet kada galėsite rasti ieškomo žodžio reikšmę, jo sinonimus bei antonimus.

Magisto

Tai populiarus vaizdo redagavimo įrankis, kuriuo naudotis gali bet kas, net ir neturintis specifinių žinių technologijų srityje. Vaizdo montavimui galėsite pasirinkti ir nuotraukas iš savo albumo, ir vaizdelius. Tuomet beliks išsirinkti garso takelį ir laukti, kol programa atliks režisieriaus ir montuotojo darbą už jus.

Pocket

Ši programėlė užtikrins, kad visuomet savo kišenėje turėtumėte, ką skaityti ar žiūrėti. Visą informaciją (straipsnius, nuotraukas, filmukus), kurios nepėjote peržiūrėti, galėsite išsisaugoti ir pastudijuoti vėliau. Tam net nereikės interneto ryšio.

DuoLingo

Su šia nemokama programėle kasdien galėsite mokytis kalbų: anglų, prancūzų, ispanų, vokiečių, portugalų ir italų. Patys pasirinksite, kiek laiko per dieną norite skirti pamokoms, programa įvertins jūsų žinių lygį ir nedelsiant pasiūlys pamokų tvarkaraštį. Jame bus naujų žodžių, tarimo, dažniausių frazių ir kt. testai ir pratimai. Programėlė įvertins kiekvienos dienos darbo rezultatą ir kasdien Jums primins, kad laikas skirti keletą minučių pasirinktos kalbos mokymuisi.

Endomondo

Sporto programėlė, sukurta tiek pradedantiesiems, tiek profesionaliems sportininkams. Ji suteikia galimybę pasirinkti savo mėgiamą sporto šaką – nuo bėgimo ar aerobikos iki irklavimo. Ši programėlė ne tik matuoja laiką, praleistą sportuojant ar nubėgtą atstumą, bet ir sudegintas kalorijas ir skysčių praradimą. Viskas ko jai reikia – tai interneto ryšys bei noras sportuoti.

XE Currency

Ši programėlė pravers verslininkams, finansininkams ir dažnai keliaujantiems. Viso pasaulio valiutų kursai ir galimybė kovertuoti vieną valiutą į kitą – visada bus po ranka. Be to, keletą kartų krestelėję telefoną, tuoj pat priversite šią programėlę skaičiuoti pinigis, jei reikia – net 10 valiutų vienu metu ir be interneto ryšio.

RedLaser

Su šia programėle paversite savo telefoną barkodų ir QR kodų skaitytuvu, kuris internete suras informaciją apie prekę, geriausias kainas, gaminio sudėtį ir kt.

WebMD

Norite turėti daktarą namuose, atsiųskite į savo telefoną šią nemokamą programėlę ir bet kada galėsite pasitikrinti reikalingą medicininę informaciją: ligų simptomus, medikamentų duomenų bazę ir jų vartojimo nurodymus, pirmosios pagalbos pagrindus bei medicinos įstaigų žemėlapį, kuris nuolat atnaujinamas. Be to, programėlė siūlo straipsnius sveiko gyvenimo būdo temomis.

IMDb (Filmų duomenų bazė internete)

Su šia programėle visuomet galėsite sekti kino pasaulio naujienas, naršyti filmų duomenų bazėje internete, sužinoti rūpimas detales apie mėgiamus serialus, filmus bei aktorius.

Pandora Internet Radio

Ši populiari interneto radijo stotis leidžia susikurti savo mėgiamų kūrinių sąrašą: tiesiog pateikite savo mylimiausių atlikėjų, grupių ar dainų sąrašą ir klausykite.

TED

TED konferencijų šūkis yra “Idėjos, kuriomis verta pasidalinti”. Su šia programėle bus lengva tai padaryti: galėsite atsisiųsti tūkstančius įkvepenčių paskaitų pačiomis įvairiausiomis temomis – nuo meno, dizaino iki filosofijos ar filantropijos.

Mint.com asmeniniai finansai

Tai vienas populiariausių asmeninių finansų valdymo sprendimų, kurį visuomet galima turėti su savimi. Su šia programėle galėsite sekti savo pajamas ir išlaidas bei rasti idėjų, kaip sutaupyti. Visa tai matysite suprantamuose brėžiniuose ir lentelėse. Taip pat galėsite įsivesti priminimus, kada reikia sumokėti skirtingus mokesčius.