gallery

Dvyniai. Horoskopas 2015 m.

 

Žvaigždės 2015 metais bus palankios Dvyniams, kurie ne tik tikėsis dievų paramos, bet ir patys imsis iniciatyvos. Pasitikėkite savo nuojauta ir sugebėjimais, nepraraskite optimizmo ir visur matysite tik gerus dalykus.

Finansų srityje Dvyniams reikėtų vengti prabangių pirkinių ir per daug pasitikėti draugų ar pažįstamų pažadais. Tai ypač aktualu bus verslininkams – atsarginis verslo planas 2015 m. gali apsaugoti nuo didesnių praradimų.

Ypač palankus metas planuoti savo finansus metų pradžioje. Žvaigždės bus palankios teims, kas investuos į konservatyvius finansinius instrumentus – ilgalaikes obligacijas ar nekilnojamąjį turtą. Dvyniai 2015 m. turėtų būti pasirengę ir netikėtoms išlaidoms, susijusiomis su šeimos nariais.

Meilė ir šeima. Šiemet vedusių Dvynių laukia santykių išbandymas, tad bus svarbu neprarasti savitvardos ir šalto proto. Geriausia stengtis nekreipti dėmesio į mažmožius, mėgautis kasdieniais džiaugsmais ir įsiklausyti į antrosios pusės poreikius.

Gegužės antroje pusėje vienišiems Dvyniams žvaigždės žada romantiškus santykių pradžią, gali būti, jog sutikta pirmoji meilė vėl įsižiebs, tik šįkart ilgam.

Dvyniams verslininkams žvaigždės bus palankios. Verslo kelionėse galite sutikti naujų klientų ir sulaukti pasiūlymų išplėsti veiklą. Mažiau palankus metas laukia gamintojų – plėtros galimybės šioje srityje bus ribotos, tad teks džiaugtis tuo, ką turite ir laukti palankesnio meto plėtrai.

Paslaugų sektoriuje dirbantiems Dvyniams bus palankesnė antoji metų pusė.

Apskritai, daugumą Dvynių pirmoje metų pusėje kamuos nuobodulys ir monotonija darbe, tačiau permainoms šis periodas nebus itin palankus. Nusiteikite kantriai įveikti šį metą. Jūsų kantrybę vainikuos sėkmė antrame pusmetyje. Palankiausias metas karjeroje laukia rugpjūčio – spalio mėn.

Studijuojančių Dvynių laukia nauji atradimai bei galimybės, ypač tų, kurie imsis mokslinio darbo. Tie, kas tikisi greitų rezultatų, teks apsišarvuoti kantrybe ir išmokti planuoti savo laiką.

 

Iliustracija: www.vector-eps.com.