gallery

Braškių kaukės veidui

Vasara – puikus metas leisti pailsėti odai nuo kosmetikos pramonės siūlomų priemonių su „natūraliais“ komponentais tiesiai iš gamtos. Šviežia braškė drėkinančio kremo gal ir neatstos, tačiau ji gali pakeisti įvairias priemones padedančias įveikti spuogus ar pernelyg sausos odos problemas.

Braškėse gausu vitamino C ir vaisių rūgščių, tarp jų ir salicilo rūgšties, kuri įeina į daugumą kosmetinių priemonių, skirtų riebios odos priežiūrai. Be to braškėse esančios alfa hidroksilo rūgštys padeda išvalyti ir atgaivinti odą, pašalinti iš jos toksinus, sumažinti riebalų išsiskyrimą. Už tokią veido odos šveitimo procedūrą kosmetikos salone sumokėsite mažiausiai 30 eurų.

Kelios braškės, šlakelis citrinos sulčių ir po 10 minučių jūsų oda švytės, kaip ką tik išėjus iš grožio salono. Štai keletas veido kaukių receptų su braškėmis.

Riebiai odai

3 braškes ir šaukštą citrinų sulčių sutrinkite į tyrelę. Užtepkite ant švarios veido ir kaklo odos. Po 15 min. nuplaukite šiltu vandeniu. Jei norite susutiprinti efektą, prieš tepant kaukę pagarinkite veidą ramunėlių ar medetkų nuoviro garais, ši procedūra atvers odos poras ir kaukė taps dar veiksmingesnė.

Braškių, medaus ir greitinėlės kaukė tinkanti visiems odos tipams

3 braškes, šaukštą medaus, šaukštą grietinėlės (arba natūralaus jogurto) sutrinkite į tyrelę ir užtepkite ant veido. Nuo gardaus kvapo norėsis laižytis, tačiau pasistenkite su kauke išbūti bent 15 min. Arba, kol kaukė visiškai išdžius. Ši kaukė ne tik puikiai valo odos poras, bet ir veikia antibakteriškai, maitina ir ramina odą.

Braškių ir medaus kaukė pažeistai veido odai

Keletą braškių (galite naudoti uogą su visu žiedlapiu) ir šaukštą medaus sutrinkite blenderiu ir užtepkite ant veido odos. Šią kaukę galima naudoti kaip odos šveitiklį – keletą minučių švelniais judesiais įtrinkite medaus ir uogų tyrelę į odą, ir dar 15 min leiskite kaukei pabūti ant odos. Nuplaukite šiltu vandeniu.

Braškių, mėtų ir medaus kaukė visų tipų odai

3 braškes, šaukštą medaus ir keletą šviežių mėtų lapelių sutrinkite blenderiu į tyrelę ir užtepkite ant veido. Po 15 min kaukę nuplaukite iš pradžių šiltu, o pabaigai – šaltu vandeniu. Šaltas vanduo užvers poras. Šią kaukę galima naudoti 3 k. per savaitę.

DĖMESIO: braškių kaukių naudoti negalima tiems, kas joms alergiškas, taip pat sergant odos ligomis, ar esant odos pažeidimų, įbrėžimų.