gallery

Avinas. Horoskopas 2015 m.

Gimusiems po Avino ženklu 2015 metai žada daug naujų galimybių, kaip jas išnaudosite – priklauso nuo jūsų pačių pasirinkimo.

Metų praždia įsibėgės iš lėto ir atrodys, kad nėra dėl ko rūpintis ar nerimauti. Tačiau nereikėtų per daug pasitikėti kitais – imkitės iniciatyvos ir antroje metų pusėje Jus aplankys teigiamos permainos.

Nuo rugsėjo Avinams prasidės pats tinkamiausias metas – tik svarbu nepamiršti veikti ir mąstyti pozityviai. Šiuo periodu palanku keisti ar renovuoti būstą. Dėl savo ūmoko būdo Avino ženklo atstovai gali įsivelti į bereikalingas diskusijas. Vertėtų sutramdyti aistras, kad vienokiu ar kitokiu būdu nesusidurtumėte su teisėsaugos institucijomis.

Nuo liepos iki rugsėjo Avinams patariama susirūpinti sveikata – pasilepinkite ir dažniau pamedituokite.

Darbe Avinus 2015 m. gali imti erzinti monotonija, norėsis permainų. Tačiau prieš priimant sprendimą, vertėtų pasverti visus “už” ir “prieš”.

Meilės srityje Avinams palankiausias metas – sausis – vasaris. Tai geras periodas susižadėti. Dėmesio galite sulaukti iš asmens, kuriam slapta simpatizuojate. Nors šiuo metu norėsis visiems įrodyti savo teisumą ir apginti nuomonę, reikėtų išlaikyti šaltą protą – taip pavyks išvengti santykių krizės.

Finansų srityje Avinai iš visų jėgų stengsis pagerinti savo situaciją, tam bus palankios ir žvaigždės, tad galima tikėtis pajamų augimo. Prie šios sėkmės namažai prisidės draugai ar giminaičiai. Prieš darant investicijas ar norėdami palepinti brangiomis dovanomis savo mylimus žmones, Avinams vis tik reikėtų neperlenkti lazdos ir pasverti šeimos ateities finansines perspektyvas.

Avinams verslininkams žvaigždės didelių permainų nežada – viskas turėtų vykti sklandžiai ir stabiliai. Tie, kas mąsto apie verslo plėtrą – 2015 -ieji bus palankūs. Darbe Avinų diplomatines savybės taip pat ne kartą gali būti išbandytos – jūsų perspektyvos priklausys nuo to, kaip pavyks susidoroti su sunkumais. Planuojantiems keisti darbo vietą palankiausias metas – antroje metų pusėje. Studijuojantiems Avinams 2015 m. antoji pusė bus palanki siekti užsibrėžtų tikslų.

Svarbiausia Avinams 2015 m. nepervargti, išmokti gerai planuoti savo laiką, nepamiršti skirti dėmesio sau ir neleisti emocijoms įsigalėti ten, kur reikalingi pragmatiški sprendimai.

Iliustracija: www.vector-eps.com.