gallery

Astrologė P. Kelertienė apie Kiaulės metus: „Tai didžiojo džiaugsmo metai“

Auštant 2019-iesiems, atsisveikinsime su Geltonojo Žemės šuns metais ir pasveikinsime Kiaulės metus, kurie astrologijoje laikomi vienais laimingiausių. Ateinantys metais itin sėkmingi prognozuojami gimusiems po Liūto ženklu, nuo kurio neatsiejamas džiaugsmas ir kuris simbolizuoja sceną, spektaklius, koncertus, įvairius pasirodymus. Astrologė Palmira Kelertienė ramina, kad laimingi bus ir tie, kurie vadovausis Liūto gyvenimo principais.

„Ko gero, Kiaulės metais visi turės galimybę pasijusti laimingais, turtingais. Kiaulė globoja turtus, o taip pat atneša laimę meilėje. Tad tai metai palankūs įsimylėti, tuoktis, gimdyti vaikus, ir, be abejo, džiaugtis gyvenimu. Tai didžiojo džiaugsmo metai. O džiaugsmas astrologijoje siejamas su šventėmis, koncertais, pasirodymais“, – sako P. Kelertienė.

Astrologės P. Kelertienės prognozė ateinantiems metams čia: https://youtu.be/fNqGhEk6mx0

Bilietų platinimo bendrovės „Tiketa“ vadovas Andrius Žiauberis prognozuoja, kad ateinančiais metais renginių Lietuvoje netruks – iš ko pasirinkti turės kiekvienas pilietis. „Jau dabar mūsų sistemoje galima įsigyti bilietų į daugiau nei 2 tūkst. skirtingų renginių, vyksiančių kitais metais. Galima rinktis iš daugiau nei 1200 spektaklių, tarp kurių nemažai premjerų, taip pat per 250 koncertų, per 100 sporto renginių. Su tokia pasiūla Kiaulei, manau, tikrai įtiksime“, – šypsosi A. Žiauberis.

P. Kelertienė pabrėžia, kad norint pamaloninti Kiaulę, ypač svarbu renginyje apsilankyti iki kitų metų kovo pabaigos. „Iki to laiko Baltasis Mėnulis, kuris siejamas su gera karma, su Angelais sargais, judės Liūto ženklu. Tad kiekvienam vertėtų apsilankyti teatre ar nueiti į cirko pasirodymą. Vėliau Baltasis Mėnulis įeis į Mergelės ženklą ir juo judės iki spalio pradžios. Mergelė – kuklumo, paprastumo, darbo ženklas, todėl tada reikėtų susirūpinti nuotaikomis ir atmosfera darbo kolektyve. Situaciją pagerinti padės kolektyvo apsilankymas dideliame renginyje – koncerte ir ypač sporto varžybose, nes Mergelė yra siejama su sportu“, – aiškina astrologė.

Kolektyvas gerai laiką praleis ir bus sužavėtas gegužę „Siemens“ arenoje vyksiančių „Cirque du Soleil“ pasirodymu, balandį vyks nostalgijos kupini „Lemon Joy“ koncertai, ne vieną pasirodymą surengs Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, megakoncertą pavasarį žada ir „Beissoul & Einius”, balandį publikai bus pristatytas ir miuziklas „Lituanica“, užmegzti glaudesnius ryšius padės apsilankymas bet kuriame vasaros muzikos festivalyje.

„Nuo spalio mėnesio Baltasis Mėnulis įeis į Svarstyklių ženklą, nuo kurio neatsiejama ramybė, harmonija, santuoka. Tai idealus laikas ieškoti savo antros pusės – tikėtina, kad sutiksite tą, kuris ar kuri yra atsiųsti angelų. Vienas geriausių būdų asistuoti savo išrinktajam kitąmet bus pakviesti jį į koncertą ar teatrą, o gal ir į sporto renginį, – pataria P. Kelertienė. – Kiaulės metais labai rekomenduoju pasidomėti sferomis, kurios anksčiau jums nebuvo įdomios. Pavyzdžiui, jei jūsų niekada nedomino sportas, pabandykite nueiti į sporto varžybas, jei domėjotės tik klasikine muzika, nueikite į roko ar pop muzikos koncertą ir atvirkščiai. Kiti metai labai palankūs atrasti ir išbandyti naujus dalykus.“

Kadangi Kiaulė žada atradimų kupinus metus, A. Žiauberis kviečia pramogauti ne tik sporto ar kultūros renginiuose, koncertuose, bet ir rinktis įvairias ekskursijas, kurių netrūksta ne tik Vilniuje, bet ir Kaune. „Jau siūlome įsigyti bilietų į kelias dešimtis skirtingų ekskursijų. Tai smagus ir turiningas laisvalaikis ne tik jums, bet ir jūsų draugams ar darbo kolektyvui“, – sako bendrovės „Tiketa“ vadovas.

Pasak astrologės, jei reikėtų trumpai apibūdinti Kiaulės charakterį, tai galima sakyti, kad ji mėgsta viską, kas gražu, šventiška. Kiaulė kosmopolitiška, atvira įvairiausioms kultūroms, todėl ir mums reikėtų būti smalsesniems, labiau domėtis ne tik tuo, kas vyksta panosėje, bet ir plačiajame pasaulyje.

„Kiaulė labiausiai rūpinsis ugnies ženklais: Šauliais, Avinais ir Liūtais. Po šiais ženklais gimusiems žmonėms nebus jokių apribojimų – tai tikro džiaugsmo metai. Šių ženklų atstovams patartina dažniau lankytis koncertuose, sporto renginiuose.

Pakankamai smagūs metai bus ir oro ženklams – Dvyniams, Svarstyklėms ir Vandeniams. Tiesa, tik po gegužės mėnesio. Iki gegužės jiems rekomenduočiau santūrią politiką ir viešumoje dažnai nesirodyti.

Jaučiams rekomenduočiau lankyti aktyvius sporto renginius arba ramios klasikinės muziko koncertus. Mergeles ir Ožiaragius džiugins ir ramins kameriniai pasirodymai – mono spektakliai, nedideli koncertai.

Mažiausiai apie pramogas galvos vandens ženklai – Vėžiai, Skorpionai ir Žuvys. Jie bus pasišventę veiklai, rūpinsis savo karjeros reikalais, tačiau patarčiau rasti laiko poilsiui. Nepailsėjus, veiklos rezultatai bus menkesni. Be to, noriu pabrėžti, kad Žuvys, kurios dar neturi poros, kitąmet antrąją pusę gali tikėtis sutikti būtent koncerte“, – patarimais dalinasi P. Kelertienė.

Savo prognozę astrologė baigia palinkėjimu: „Pačios Kiaulaitės palinkėjimas būtų: Taip – džiaugsmui, meilei, ramybei, gausai… Aš prisidedu prie Kiaulaitės pačių gražiausių prognozių 2019 metams.“