gallery

5 būdai, kur laikyti pirkinių maišelius

„Patarkite, kaip namuose tvarkingai ir sumaniai laikyti pirkinių maišelius. Jų namuose susikaupia pilni stalčiai, užima daug vietos“, – „Namų  šeimininkėms“ rašo viena skaitytoja. Dalinamės idėjomis, kaip išlaisvinti virtuvės stalčius ir spinteles nuo susikaupusių maišelių.

Iš tiesų, susitvarkyti maišelius  nėra lengva – čia žiūrėk juos tvarkingai susilankstai ir susidedi, be jei tik pajudinsi nors vieną – tuoj išsipešioja ir išibarsto visi esantys aplinkui. Tad pirkinių maišelius patogiausia laikyti taip, kad jie būtų nuolat suspausti. Tam tinka plastmasinės dėžutės (pavyzdžiiui, nuo skalbimo miltelių, vaikiškų drėgnų servetėlių) ar net dideli uždaromi stiklainiai.

kur laikyti maišelius

Maišeliai stiklainyje
Maišeliai stiklainyje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popierinius dovanų ar medžiaginius pirkinių maišelius patogu laikyti dėžutėse, kurias galima pritvirtinti prie vidinių spintelių durelių ar sienelių. Tokių dėžučių galima įsigyti biuro reikmenų parduotuvėse.

Pritvirtinamos dėžutės maišeliams laikyti
Pritvirtinamos dėžutės maišeliams laikyti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toms, kurios mėgsta siūti, megzti ar nerti vašeliu, nebus sudėtinga per keletą valandų pasigaminti šaunų ir originalų dėklą maišeliams laikyti. Pavyzdžiui, lėlę, kurios pūstame sijone galėsite paslėpti tikrai nemažai celofaninių maišelių.

lėlė maišeliams laikytiLėlė maišeliams laikyti

lėlė maišeliams laikyti

 

Lėlei pasiūti prireiks apie pusės metro audinio, šiek tiek kamšalo galvai, siūlų plaukams, poros sagučių akims. Sijono apačioje įveriama guma. Užpakalinė lėlės sijono dalis (maždaug nuo vidurio iki apačios) paliekama neužsiūta – ties siūlėmis prisiuvama lipni juostelė, kuri leis susegti sijoną, o per plačią angą (apie 15 cm) bet kada galėsite įdėti ar išsiimti reikiamą maišelį.

 

 

 

 

Dėklas maišeliams gali būti ir visai paprasto užrišamo maišo ar rankovės formos. Tokiam pasiūti tereikės nedidelės audinio atraižos ir kaspinėlio. Beje, dailų pailgą maišelį galima pasisiūti iš gražaus virtuvinio rankšluostuko.

Maišelis iš virtuvinio rankšluostuko
Maišelis iš virtuvinio rankšluostuko

 

Paprastas užrišamas maišelis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iš storų siūlų ar virvės galima nusinerti maišeliams laikyti nedidelius krepšelius su kilpomis. Juos galėsite laikyti pakabintus ar tvarkingai sudėtus stalčiuje.

Megztas dėklas maišeliams laikyti
Megztas dėklas maišeliams laikyti
Nerti krepšeliai maišeliams laikyti
Nerti krepšeliai maišeliams laikyti