gallery

2020 mados tendencija – rankų darbo nertiniai

 

Viena ryškiausių 2020 m. mados tendencijų – rankų darbo megzti apdarai: nuo suknelių, megztukų iki nertų kepuraičių ir skrybėlaičių.

Mados ekspertai pastebi, kad tokias tendencijas lemia įsigalinčios tvarumo idėjos, skatinančios mus vartoti atsakingiau ir mažiau. Rankų darbo mezginiai ir nėriniai reikalauja nemažai darbo, kruopštumo ir laiko, be to tai – ilgai išliekantys ir brangūs kūriniai, kuriuos galima dėvėti ne vienerius metus.

Jonathan Shimkhai, Marni, Marine Serri 2020 m. pavasario – vasaros kolekcijose galima pamatyti hipių laikus primenančių nertų suknelių, kurių raštai panašūs į nertas staltieses iš močiutės skrynios ar net tinklą, dekoruotą masyviomis rankų darbo gėlėmis.

Jonathan Shimkhai

Nertos dekoracijos prukausto dėmesį ir suteikia neįkainojamo vintažo įspūdį Marc Jacobs suknelėms.

Lengvumu ir moterišku paslaptingumu plevena Loewe ir Stella McCartney nėrinių suknelės ir megztukų bei sijonų deriniai.

Loewe, Stella Mc Cartney
Marc Jacobs, Isabel Marant

Megztukus, liemenes su pastelinių spalvų rombų raštais ar pynutėmis garsiausi pasaulio mados namai šį sezoną derina ne tik prie džinsų ar sijonų, bet ir trumpų šortų.

Anrealage
Bluemarine

 

 

Megztos ar nertos liemenėlės – taip pat vienas ryškiausių šio sezono garderobo akcentų… kuriam nusimegzti, pripažinkime, tikrai nereikia daug siūlų ir laiko.

Prada