gallery

2018 vasaros sezono mados tendencijos

Kiekvieną vasarą norisi atnaujinti savo garderobą vienu kitu madingu drabužiu. Kas madinga šią vasarą ir ką šiam sezonui siūlo garsiausi mados dizaineriai?

Spalvų paletė

Vasara ne tik gamtos, bet ir moterų garderobo žydėjimo metas. Šis sezonas ne išimtis – garsiausi mados namai siūlo sukneles, palaidines ir sijonus iš lengvai plevenančių audinių su margaspalviais floristikos elementais.

Populiariausios sezono spalvos – nuo šviesių pastelinių, iki ryškių raudonos ar aukso tviskesio. Šviesūs pasteliniai rožinės, kreminės, citrinos spalvos atspalviai – tai paletė, iš kurios galima pasirinkti sau labiausiai tinkančią ir mieliausią spalvą.

Marni

Siluetai

Populiariausi suknelių, palaidinių siluetai – lengvai krentantys, plevenantys, su raukiniais ar kutais, tarsi per didelio dydžio ir sluoksniuoti deriniai.

Vis dar populiarus pečių linijoje pūstas siluetas: praplatinti pečiai, pūstos rankovės ar raukiniais puoštos palaidinės ar suknelės.

Nina Ricci

Taip pat madingos ilgos, žemę šluojančios ir į apačią platėjančios suknelės – sarafanai. Klasikinius pieštuko formos sijonus dizaineriai derina su plačiais, apdribusiais megztukais, palaidinėmis ar švarkais.

Mėgstančios mūvėti kelnes, gali savo garderobą papildyti šį sezoną madingomis kelnėmis paaukštintu liemeniu ir sujuosiamomis stilingu diržu.

Nina Ricci

Karštą vasarą neapsieisime ir be šortų: madingiausi – tiesaus klasikinio kirpimo iki kelių, primenantys klasikines trumpas kelnes. Tad su jais galima patogiai jaustis ir neformaliame susitikime. Kitas variantas – „baikerio“ ar dviratininko stiliaus šortai, kuriuos dizaineriai drąsiai derina su plačiais švarkais, ilgomis palaidinėmis.

Detalės

Chanel

Platūs diržai, kurie išryškina taliją – madingas šios vasaros garderobo akcentas. Ypač akį traukia platūs, peršviečiamo plastiko diržai ir rankinės. Šia Karl Lagerfield eksperimentavimo su plastiku idėja „užsikrėtė“ ir kiti mados namai – Valentino, Calvin Klein, Prada. Peršviečiamo plastiko lietpalčiai ir net marškiniai bei aksesuarai šį sezoną tampa nauja mados tendencija. Peršviečiamos skrybėlaitės, batai, rankinės ir diržai gal ir nėra itin praktiški, tačiau vasaros rūbų deriniams padeda sukurti vėsinantį vandens įspūdį.

 

Nuotr. Nina Ricci, Sonia Rykiel, Rochas, Chanel, Roksanda, Paul Smith