gallery

2016 pavasaris-vasara. Kas madinga šį sezoną?

Praūžus svarbiausiems mados namų kolekcijų pristatymams Niujorke, Paryžiuje, Milane, išryškėjo naujo sezono tendencijos. Kokias naujas garderobo idėjas siūlo garsiausi pasaulio dizaineriai?

Dryžuota

Dryžuotos suknelės, palaidinės ir kelnės, primenantys 9 dešimtmečio madą – viena ryškesnių šio sezono tendencijų. Dryžuota – tai nereiškia juoda ir balta. Dizaineriai siūlo paprasto silueto rūbus, tačiau daugiau ryškių spalvų.

Ralph Lauren
Ralph Lauren

 

     Raukiniai

Oscar De La Renta
Oscar de la Renta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lengvai vėjyje plevenanti suknelė ar palaidinė dekoruota raukiniais – kas begali būti moteriškiau? Vasarinės suknelės šį sezoną primena flamenko šokėjų vilnijančius ir gundančius sijonus.

Atviri pečiai

Balenciaga
Balenciaga

 

Givenchy
Givenchy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šio sezono pristatytose kolekcijose į akis krenta deriniai, kurių pagrindinis akcentas – apnuoginti pečiai. Kaklo ir pečių linija naujuose apdaruose šiemet sulaukė ypatingo mados kūrėjų dėmesio: jie siūlo asimetriško kirpimo iškirptes, pečius atidengiančius iškirpimus.

Plisuoti audiniai

Plisuoti platūs sijonai dominuoja jau keletą sezonų iš eilės. Šį pavasarį mados kūrėjai pasitinka smulkiomis klostėmis

Sonia Rykiel
Sonia Rykiel

plisuotų audinių simfonijomis: asimetriško kirpimo suknelėmis, kelių „aukštų“ sijonais ir seksualiais skeltukais.

Nostalgija Viktorijos laikų madai 

Nauja – tai užmiršta sena. Kai kurie dizaineriai kurdami kolekcijas paniro į nostalgiją romantiškam ir prašmatniam Viktorijos laikų stiliui. Šį pavasarį grįžta į madą palaidinės ir suknelės aukštu kaklu, su nėrinių apvadais ir pūstomis rankovėmis.

Fendi
Fendi

 

 

 

 

 

 

Pižamas primenantys rūbai

Sonia Rykiel
Sonia Rykiel

 

 

 

 

 

Regis šį sezoną dizaineriai stengiasi, kad rūbai taptų kuo patogesni ir su jais jaustumėmės tarsi su … pižama. Galbūt kai kurie deriniai ir ne itin tinkami ten, kur būtina laikytis oficialaus, protokolą atitinkančio stiliaus… Tačiau laisvalaikiui chalatus ir pižamas primenantys rūbai vietoj sportinio stiliaus apdarų puikiai tiks jaukiems vakarams su draugais.

 

 

Aksesuarai, pabrėžiantys individualumą

rankinės 2016Pavasario ir vasaros mados tendencija Nr 1: kontrastingų spalvų ir raštų rankinės – nuo kuprinių iki visai mažų gertuves primenančių delninukių. Grandinėlės, kurios driekiasi nuo kaklo ir apjuosi klubus. Masyvūs auskarai, siekiantys pečius ir dėvimi net skirtingų porų kiekvienoje ausyje. Aksesuarai 2016

Na, o kalbant apie avalynę – galima pasakyti, kad sušilus orui madingiausia bus tiesiog įsispirti į sandalus primenančias basutes ar tiesiog naujas, patogias šlepetes!

 

 

 

 

 

 

Tommy Hilfiger, Sonia Rykiel, Balenciaga, Fendi, Givenchy, Oscar de la Renta, Ralph Lauren  mados namų nuotr.